25.000 TL laptop önerisi

Bütçe
25000

Tuna Demir

Centipat
Daha fazla  
Merhaba,
Bütçe yaklaşık 25.000 TL olacak şekilde ASUS, MSI veya Lenovo marka laptop arıyorum. Laptopu hem mühendislik hem de oyun için kullanmayı düşünüyorum. Bu kısaslar altında laptop önerisinde bulunabilir misiniz?
Not: Teknosa, vatan, MediaMarkt vb. yerlerden almayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Mağazadan zorunlu değilse bu modeli al zorunlu ise üsteki Acer Nitro 5'i alabilirsin.
İlla mağazadan alacaksan ve bütçeyi aşamazsan buna bak:

Mağazadan zorunlu değilse bu modeli al zorunlu ise üsteki Acer Nitro 5'i alabilirsin.
İlla mağazadan alacaksan ve bütçeyi aşamazsan buna bak:
Öncelikle teşekkür ederim fikrinizi belirttiğiniz için. Bu iki ürün aynı ürün değil mi, fiyat farkı olduğundan dolayı emin olamadım da ondan sormak istedim. Bir de sadece amazon prime üyeleri mi bu fırsattan yararlanabiliyor?

Öncelikle teşekkür ederim fikrinizi belirttiğiniz için. Bu iki ürün aynı ürün değil mi, fiyat farkı olduğundan dolayı emin olamadım da ondan sormak istedim.

Aynı ürün, Amazon'da şu an indirim var o yüzden fiyatı çok iyi alabiliyorsaniz alın.
Peki amazon prime'ım yok ama şimdi üye olsam yine yararlanabilir miyim bu kampanyadan?

Yararlanabiliyor olmanız lazim, Prime ilk ay bedava zaten.
Çok teşekkür ederim, iyi günler.

Dün siparişi verdim de şimdi aklıma bir soru takıldı. Klavyesi Türkçe Q klavyedir değil mi, resimlerde bulunan klavye ingilizce ama sembolik olarak koyulmuştur muhtemelen yinede emin olmak için sormak istedim. @Artoria Pendragon

Dün siparişi verdim de şimdi aklıma bir soru takıldı. Klavyesi Türkçe Q klavyedir değil mi, resimlerde bulunan klavye ingilizce ama sembolik olarak koyulmuştur muhtemelen yinede emin olmak için sormak istedim. @Artoria Pendragon

Son düzenleme:

Geri
Yukarı