25.000 TL laptop önerisi

Bütçe
20.000-30.000

MustaFahri

Zeptopat
Daha fazla  
Herkese merhaba, arkadaşlar. Ben yakın zamanda laptop almayı düşünüyorum. Lakin bildiğiniz üzere ekonomik şartlar zor ve benim bütçem en fazla 30.000 hatta 25.000 TL'lik laptop önerirseniz çok mutlu olurum. Ben bu laptopu oyun oynamak ve okul için alacağım. Oyun oynarken kasmasın benim için yeter belki ileride video editörlüğüde yapabilirim. Ama laptopun içinde olmazsa olmaz dediğim kaç şey var. Bunlardan ilk 1TB SSD. İkincisi Intel işlemci olması. Üçüncüsü 16 GB RAM. Dördüncüsü ise NVIDIA ekran kartının olması. İlla bu içinde bunlar olmak zorunda değil sizin fikirlerinizede danışmak istiyorum.

Son düzenleme:
hocam bunun intel işlemli versiyonu varmıdır acaba?

Ben olsam ikisinden birini tercih ederdim.

Neden hocam? Bu serinin Intel işlemcilisi yok.
Neden hocam? Bu serinin Intel işlemcilisi yok.
ben ryzen işlemcileri detaylı bilmiyorum bir sorunla karşılaşınca neyapacağım hakkında en ufak bilgim yokta

Ben olsam ikisinden birini tercih ederdim.
marka olarak monsterı pek önermiyolar ayrıca gigabeyt nasıl bir marka haberiniz varmı bana açıklayabilirmisiniz?

Güzel cihaz. İşlemci öne çıkıyor ama ekran kartı ve RAM geride kalıyo. 2000TL verip RAM yükselir ama ekran kartı mı işlemci mi o seçim kişiye göre değişir.

ben ryzen işlemcileri detaylı bilmiyorum bir sorunla karşılaşınca neyapacağım hakkında en ufak bilgim yokta

marka olarak monsterı pek önermiyolar ayrıca gigabeyt nasıl bir marka haberiniz varmı bana açıklayabilirmisiniz?
Monster önermeyenlerin neden önermediğine dair şahsi tecrübeleri yok. 3-5 kişiden duyduklarını yazıyor herkes. Önyargı kesinlikle. Gigabyte'ı bilmiyorum, özelliklerine göre baktım sadece, hiç kullanmadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı