25.000 TL laptop tavsiyesi

Bütçe
25.000

Mageterian

Hectopat
Daha fazla  
Oyun laptopu almak istiyorum, önermelerde bulunur musunuz?
Bütçe: En çok 25.000.
Tercihler:
-Ekran kartı en az 3050 Ti.
-RAM en az 2*8.
-İşlemci en az i7 ya da buna eşit AMD işlemcilerimden Ryzen 7 gibi.
-Depolama en az 512 GB Samsung'un 6000 MB yazma ve okuma üstü.
-Monitör en az 17.3 inç.
Şimdiden teşekkürlerimi sunarım.

1000 tl bütçeyi aşıyor ve ekranı küçük ama onun dışında performans olarak bu fiyat bandında eğer doğru araştırdıysam en iyisi bu. Zaten Technopat'ta da bir incelemesi yapılmıştı o incelemeyi izleyebilirsiniz internette bazı yerlerde ekranının renklerinin kötü olduğu konusunda bazı yorumlar görmüştüm şahsen öyle bir şeyle karşılamadım. Neyse çok uzattım aklınıza takılan bir şey olursa yazın yardımcı olmaya çalışırım.

Laptoplar iyi ama şu yönede bakılınca Monster ile arasında, 1000 lira fark var, Monster alırım garanti ve teknik sevis bakımından daha uydun olur. Başka biraz daha düşük bütçeli tavsiyeleriniz varsa önerir misiniz?

1000 tl bütçeyi aşıyor ve ekranı küçük ama onun dışında performans olarak bu fiyat bandında eğer doğru araştırdıysam en iyisi bu. Zaten Technopat'ta da bir incelemesi yapılmıştı o incelemeyi izleyebilirsiniz internette bazı yerlerde ekranının renklerinin kötü olduğu konusunda bazı yorumlar görmüştüm şahsen öyle bir şeyle karşılamadım. Neyse çok uzattım aklınıza takılan bir şey olursa yazın yardımcı olmaya çalışırım.
Hocam bende tam bunu atacaktım.

Laptoplar iyi ama şu yönede bakılınca Monster ile arasında, 1000 lira fark var, Monster alırım garanti ve teknik sevis bakımından daha uydun olur. Başka biraz daha düşük bütçeli tavsiyeleriniz varsa önerir misiniz?
Hocam Acer'i alın bence ama bu da var;

Hocam birde en güçlü 3060 Asus ve Acer'de 140W.

Hocam bende tam bunu atacaktım.

Hocam Acer'i alın bence ama bu da var;

Hocam birde en güçlü 3060 bunlarda 140W.
ilk önce teşekkürler, önerdiğiniz laptop 15,6 inç en az 17,3 inç olan laptopları önerirseniz sevinirim.

Acer fp olarak iyi ama isteklerinizi karşılamıyor, RAM'i 1x16 ekranı küçük eğer bu isteklerinizin aşarsaniz Monster'dan daha iyi olur.

ilk önce teşekkürler, önerdiğiniz laptop 15,6 inç en az 17,3 inç olan laptopları önerirseniz sevinirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı