25.000 TL PC önerisi

Muhterem Musti

Decapat
Daha fazla  
Hocam Cyberpunk FSR veya DLSS dengeli RTX orta veya Ultra'da 70 FPS civarı ya da daha üstü FPS veren bir sistem lazım. İşlemcisi de iyi olursa sevinirim rekabetçi giren bir insanım. 2. bilgisayar olarak alacağım o yüzden monitöre gerek yok. Kampanyalı olarak güzel bir monitör varsa olabilir. Şimdiden yazacak olan herkese teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hayır ama hazırlar daha F/P oluyor.
Bu şekil topla, 4070'li düzgün hazır sistem yok.

Bu şekil topla, 4070'li düzgün hazır sistem yok.

Hocam ekran kartı markası çok kötü. Markayı geçtim Gigabyte RTX 3070'e eşit bir model.

Hocam ekran kartı markası çok kötü. Markayı geçtim Gigabyte RTX 3070'e eşit bir model.
Ekran kartının markası kötü değil, ve sıcaklığı iyi bu modelin. Ayrıca 3080'in önünde bir kart.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Tamam kardeşim git sen fiyatına göre çöp 3070'i al. 4070'e hangi kafa ile 3070'e eşit diyebilirsin? Bu marka Türkiye'de popüler değil ama yurt dışında oldukça bilinen bir marka. Bu üreticiyi bilmemen onu kötü yapmaz.

Geri
Yukarı