25.000 TL sistem önerisi

blacksea7x

Hectopat
Merhaba, 25.000 TL civarında sistem önerisinde bulunmanızı rica ediyorum. NVIDIA ekran kartı düşünüyorum. Warzone gibi oyunlarda 140+ FPS almak istiyorum. Pek fazla anlamadığım için uzun ömürlü ve bütün oyunlarda performans alabileceğim sistem toplamak mümkün mü? Bütçe yetersiz mi?

Teşekkürler, iyi sosyaller.

Merhaba, arkadaşın attığı sistem daha iyi mi? Ekran kartı 4060 Ti bilmediğim için soruyorum. Attığınız sistem ileride geliştirmeye açık mı? Galax markası çok bilmiyorum ASUS falan olsa daha mı mantıklı olur?
Teşekkürler.

Merhaba, arkadaşın attığı sistem daha iyi mi? Ekran kartı 4060 Ti bilmediğim için soruyorum. Attığınız sistem ileride geliştirmeye açık mı? Galax markası çok bilmiyorum ASUS falan olsa daha mı mantıklı olur?
Teşekkürler.

Arkadaşın attığı sistem daha iyi fakat stokta yok. Benim attığım sistem ise DDR5 bir sistem uzun yıllar soket desteği sunan AM5 soket bulunuyor ileride istediğiniz geliştirmeye açık. Galax markasına gelirsek sağlam markadır. Zaten 4060 az güç tüketen bir kart. Aynı sistemi arkadaşıma aldık. Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı