25.000 TL telefon önerisi

depakin

Centipat
Daha fazla  
Ortalama 20k bütçem var, telefonlar hakkında çok bir bilgim yok. Uzun süre kullanabileceğim, sık arıza yapmayacak kaliteli bir şey arıyorum.

Ortalama 20k bütçem var, telefonlar hakkında çok bir bilgim yok. Uzun süre kullanabileceğim, sık arıza yapmayacak kaliteli bir şey arıyorum.

Hocam biraz daha çıkarsanız Xiaomi 13T var.

S23 FE, Xiaomi 13T. Bütçe artarsa S23.

Son düzenleme:

Bütçe artarsan kesinlikle S23 al geç.

S23 FE, Xiaomi 13T. Bütçe artarsa s23.

S23 FE ile S23 arasındaki fark nedir hocam.

Oyun öncelikli ise X6 Pro, daha dengeli bir cihaz isteniyorsa S23 FE. Biraz daha çıkabilirseniz S23 çok daha iyi olacaktır.

Oyun çok da önemli değil 1-2 tane oynadığım oyun var onun dışında uzun süre kullanmam , sıkıntı çıkarmaması vs. Önemli.

Oyun çok da önemli değil 1-2 tane oynadığım oyun var onun dışında uzun süre kullanmam, sıkıntı çıkarmaması vs. önemli.

Ekran ağırlık ve işlemci farkı var.

Oyun çok da önemli değil 1-2 tane oynadığım oyun var onun dışında uzun süre kullanmam, sıkıntı çıkarmaması vs. önemli.

Dostum S23 bütçeni çok zorluyorsa al S23FE geç.

25 bin TL veripte Xiaomi alma. Samsung al kafan rahat olsun. Özellikle Xiaomi kendi uygulamalarına reklam koymasıyla bitmiştir benim için.

Ekran ağırlık ve işlemci farkı var.

Dostum S23 bütçeni çok zorluyorsa al S23FE geç.

5-6k falan fark var bir tık zorlar. Ve S23FE uzun süre kullanabileceğim bir telefon değil mi?

25 bin TL verip de Xiaomi alma. Samsung al kafan rahat olsun. Özellikle Xiaomi kendi uygulamalarına reklam koymasıyla bitmiştir benim için.

Sanırım öyle yapacağım ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı