25.000 TL üniversite için oyuncu laptop önerisi

KEBABO

Hectopat
Üniversiteye geçtim bu sebepten dolayı kendime oyuncu laptop almak istiyorum. Ortalama 25K bütçem var. Bu bütçeye göre aklınızda olan en iyi laptopları söylerseniz çok yardımınız dokunur. <3

Son düzenleyen: Moderatör:
Üniversiteye geçtim bu sebepten dolayı kendime oyuncu laptop almak istiyorum. Ortalama 25k bütçem var. Bu bütçeye göre aklınızda olan en iyi laptopları söylerseniz çok yardımınız dokunur. <3

Tam bilmiyorum ama vergi indirimi hangi laptopları kapsıyor bilmiyorum öğrenip daha ucuza güzel bir şey alabilirsin.

Üniversite ve oyuncu laptopu bağlantısını anlamadım.

RTX 3050'yi pek önermem ama ideal bir ekran kartıdır

Wi-Fi Kartının Sorunlu olduğunu ben nebileyim
Bilmiyorsan önermezsin.

Tam bilmiyorum ama vergi indirimi hangi laptopları kapsıyor bilmiyorum öğrenip daha ucuza güzel bir şey alabilirsin.
Türkiye'de üretilen laptopları falan kapsıyor o muhabbet ya büyük hayal kırıklığı maalesef

Üniversite ve oyuncu laptopu bağlantısını anlamadım.

Bilmiyorsan önermezsin.
Oyun oynamayı seven birisiyim üniversiteye de masaüstü götüremediğim için hem normal ihtiyaçlarımı giderebileceğim hemde arada arkadaşlarla oyun oynayabilmeyi istediğim için öyle birşey yazdım üniversite detayı çok önemli değil aslında düz oyuncu laptopu arıyorum işte pfgkhpofgkhğpfgkh

Aralarında 2k fark var.Sence bu farka değer mi gerek laptop kalitesi gerek içindeki malzemelerin kalitesi olsun.Hikaye oyunları oynayan biri değilim şahsen yani aman aman yüksek grafikli oyunlar oynamam şuanki sistemimde rx580 var ve gayet yeterli benim için.Bu aradaki fiyat farkında tabiki içindeki parçaların etkisi var ama laptop kalitesi olarak,soğutma olsun,kasa sağlamlığı olsun sence hangisi daha iyidir dostum.Hayatım boyunca laptop hiç kullanmadığım için soruyorum

Son düzenleme:

Geri
Yukarı