25.000 TL Yazılım ve video düzenleme için laptop tavsiyesi

Bütçe
25.000 TL

Martini Henry

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Balıkesir
Maksimum 25 bin TL'ye kadar çıkabilirim. Adobe uygulamalarını sıkça kullanıyorum, ayrıca yazılım ve programlama gibi konularda bir sıkıntı yaşamayacağım bir sistem arıyorum. Zaten bu programları sorunsuz çalıştıran bir bilgisayar yeni nesil oyunları da çalıştırır diye düşünüyorum.

Hangi adobe uygulamalarını ne amaçla kullanıyorsun? Yukarıdaki cihaz 8 GB RAM eklemesi ile tüm programları sorunsuz çalıştırır ancak video ve fotoğraf ile uğraşıyorsan paneli buna uygun değil.

Hangi adobe uygulamalarını ne amaçla kullanıyorsun? Yukarıdaki cihaz 8 GB RAM eklemesi ile tüm programları sorunsuz çalıştırır ancak video ve fotoğraf ile uğraşıyorsan paneli buna uygun değil.
Adobe Photoshop, Adobe After Effects ve Adobe Premiere Pro'yu kullanıyorum. Kullanma amacım ise video çekip onları düzenlemek. Mevcut bilgisayarımda Premiere kullanırken bazı efekt ekleme kısımlarında ağır çalıştığını fark ettim.

Dışarıya iş yapıyor ve bu işten para kazanıyorsan önerilen cihaz renk üzerine çalışmak için yeterli değil. YouTube videolarımı düzenliyorum ve renk konusu çok sorun değil diyorsan düşünülebilir. Performans olarak RAM eklemesi ile iş görecektir.

Yuh
Bu gece de 22.5k ya düşmüş.
Valla 26ya aldık olaya bak bir daha bu vatanın yanından geçmem 😅

Yeni konular

Geri
Yukarı