25.000 TL'ye monitör + sistem önerisi

Bütçe
20.000 TL sistem için, 5000 TL monitör için.

myrbdcv

Hectopat
ETS, FIFA, CS:GO vs oynamak için bilgisayar alacağım. Bütçem 20.000 TL. Alacağım sistemle birlikte kullanmak içinde monitör alacağım. Monitör için de 5000 TL'ye kadar bütçe belirledim. Önerileriniz nelerdir?
Toplam bütçem 25.000 TL.

Monitor ikinci el olup sistem bu olursa devasa bir fark olur.

Monitor ikinci el olup sistem bu olursa devasa bir fark olur.

Hocam taksitle alacağım vade farkı olduğu için son attığınızı alma şansım yok ancak attığınız ilk 2 sistemden hangisini tavsiye edersiniz? Ve siteleri güvenli midir?

Hocam taksitle alacağım vade farkı olduğu için son attığınızı alma şansım yok ancak attığınız ilk 2 sistemden hangisini tavsiye edersiniz? Ve siteleri güvenli midir?

Evet, guvenilirler.

4060 ve 6700XT sistem arasindan 6700XT daha performansli ama eskidi ve bir guvencesi yok. 4060 yeni nesil ve DLSS3, frame generation ile yeni nesil teknolojiler ile onu acik. 4060 sistemi bu yuzden tercih etmenizi oneririm. M.2 SSD Kioxia ve mumkunse anakart BIOSTAR yerine MSI B450 oneririm cunku BIOSTAR'in BIOS'u kotu.

Evet, guvenilirler.

4060 ve 6700XT sistem arasindan 6700XT daha performansli ama eskidi ve bir guvencesi yok. 4060 yeni nesil ve DLSS3, frame generation ile yeni nesil teknolojiler ile onu acik. 4060 sistemi bu yuzden tercih etmenizi oneririm. M.2 SSD Kioxia ve mumkunse anakart BIOSTAR yerine MSI B450 oneririm cunku BIOSTAR'in BIOS'u kotu.
Aldıktan sonra işletim sistemi kurulumunu nasıl yapacağım?

Aldıktan sonra işletim sistemi kurulumunu nasıl yapacağım?

Windows 10-11 ISO yazdirilmis USB bellek ile BIOS'a girip, boot menuye girip USB bellegi uste cekerek baslatabilir ve kurulumu yapabilirsiniz.

Sistem Windows kurulu gelirse buna gerek kalmaz.

Geri
Yukarı