25.000 TL'ye sistem ve monitör önerisi

limpos76

Yoctopat
Daha fazla  
İyi geceler arkadaşlar.

25 bin TL bütçem var ve hem hazır bir sistem hem de iyi bir monitör almak istiyorum. Oyun bilgisayarı dizeceğim. Sizden öneri almak istedim.

FPS oyunlarda da iyi olmak istiyorum bu yüzden monitör Hz'si de önemli olmalı ama aynı zamanda sistemi de eşit şekilde iyi olmasını istiyorum. Sonradan yükseltecebileceğimi düşündüğüm için sistemde RAM'i 16 GB, SSD'yi 500 GB'a kadar düşürebiliriz. Güvenli sitelerden olması güzel olur. Mümkünse de monitör de hazır sistem de Vatan'dan olsa daha iyi olur ama çok önemli bir kriter değil. Ucuz olsun diye de sistem parçaları, monitör falan da kalitesiz malzemeden olmasın, atıyorum 180 Hz monitör alırım ama abartı ghosting falan çıkar.

Önerileriniz için teşekkürler.

İyi geceler arkadaşlar.

25 bin TL bütçem var ve hem hazır bir sistem hem de iyi bir monitör almak istiyorum. Oyun bilgisayarı dizeceğim. Sizden öneri almak istedim.

FPS oyunlarda da iyi olmak istiyorum bu yüzden monitör Hz'si de önemli olmalı ama aynı zamanda sistemi de eşit şekilde iyi olmasını istiyorum. Sonradan yükseltecebileceğimi düşündüğüm için sistemde RAM'i 16 GB, SSD'yi 500 GB'a kadar düşürebiliriz. Güvenli sitelerden olması güzel olur. Mümkünse de monitör de hazır sistem de Vatan'dan olsa daha iyi olur ama çok önemli bir kriter değil. Ucuz olsun diye de sistem parçaları, monitör falan da kalitesiz malzemeden olmasın, atıyorum 180 Hz monitör alırım ama abartı ghosting falan çıkar.

Önerileriniz için teşekkürler.

Bunu nays ile al şimdi 4800'e gelecek cashback ile.

20k'ya hazır sistem almalısın.
Uzun bir süre piyasaya bakamadığım için şuanlık bilgim yok
@xDraco
@Prokas

Bunu nays ile al şimdi 4800'e gelecek cashback ile.

20k'ya hazır sistem almalısın.
Uzun bir süre piyasaya bakamadığım için şuanlık bilgim yok
@xDraco
@Prokas
Aynı fiyata şu var alınır mı acaba?
Yazmayı unutmuşum ama sistem DDR5 olursa daha iyi olur, bütçe kısıtlı ama olursa neden olmasın. Sistem öneriniz iyi ama 5500'ü 5600 yaparsam alabilirim.
r25i alması daha iyi olur bütçesi var.

tam 25k oluyor ikisi.
13100F, R5 5600'den iyi mi? Bilgim yok. Ama iyiyse evet bu daha alınabilir gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı