25.000 TL'ye Volkswagen Polo 1.4 2004 Basicline

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Orhan İpek Vallahi kardeşim baktığın arabanın belki de şu anda en temizlerinden birini biz kullanıyoruz. Araç 95.000 km'de ve hiç boyası yok sadece ön tamponu değişti. Bana kalırsa ilk araba olmak için çok ideal bir seçim çünkü ufak ve olası bir kaza durumunda(Allah göstermesin) parçası ucuz. Kapıda duruyor inşallah 1 sene içinde bende kullanmaya başlayacağım. Sana tavsiyem ilk arabanı mutlaka 2.el al, temiz bulursan kaçırma, çok pahalı olmamasına dikkat et.

Teşekküerler MertKemal kardeşim çıkabileceğim maksimum tutar 27 bin . Oda en fazla ..

Kardeşim sakın değişeni olan araca bulaşma. Sürerken üzülürsün, satarken üzülürsün. Arkadaşımda 1999 Polo var, her gün bir yeri bozuluyor. Tip olarak gideri var ama binilecek araç değil bana göre. Volkswagen fanı olarak eski Polo önermiyorum. Verebileceğin maksimum fiyatı belirtirsen öneride bulunabilirim.

Değerli yorumun için sağolsasın kardeşim ..

@Orhan İpek Vallahi kardeşim baktığın arabanın belki de şu anda en temizlerinden birini biz kullanıyoruz. Araç 95.000 km'de ve hiç boyası yok sadece ön tamponu değişti. Bana kalırsa ilk araba olmak için çok ideal bir seçim çünkü ufak ve olası bir kaza durumunda(Allah göstermesin) parçası ucuz. Kapıda duruyor inşallah 1 sene içinde bende kullanmaya başlayacağım. Sana tavsiyem ilk arabanı mutlaka 2.el al, temiz bulursan kaçırma, çok pahalı olmamasına dikkat et.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı