25-29 bin TL'ye laptop tavsiyesi

Daha fazla  
Merhaba,
Bir laptop alacağım, bütçemde başlıkta yazdığım gibi. Kendim araştırdığımda bu laptop gayet hoşuma gitti. Biliyorum bu bütçeye birçok seçenek var aradığım özellikler çok ısınma yapmaması. Bir de linkteki laptopta olduğu gibi çok ışıklı mışıklı olmayıp sade bir görünüme sahip olması. Aynı zamanda aynı bütçelerde ekran kartı kalitesinden ödün vermeyip işlemcisi daha fiyat performanslı AMD gibi alternatifler de arıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:

Merhaba,
Bir laptop alacağım, bütçemde başlıkta yazdığım gibi. Kendim araştırdığımda bu laptop gayet hoşuma gitti. Biliyorum bu bütçeye birçok seçenek var aradığım özellikler çok ısınma yapmaması. Bir de linkteki laptopta olduğu gibi çok ışıklı mışıklı olmayıp sade bir görünüme sahip olması. Aynı zamanda aynı bütçelerde ekran kartı kalitesinden ödün vermeyip işlemcisi daha fiyat performanslı AMD gibi alternatifler de arıyorum. Şimdiden teşekkürler.

Full plastik çöp kasa MSI Thin leş bir model.

İyi gunler hocam benim bildiğim ve araştırdığım kadarıyla MSI marka laptopların watt değerleri düşük o yüzden yetersiz gelebilir ayrıca bu bilgisayarlarda tek fan var bu sebeple ısınma sorunu olabilir veya da size performans kaybı yaşatabilir.

ASUS TUF, Acer Nitro, HP Victus gibi PClere bakabilirsiniz ama biraz eski PC almanız gerekebilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı