25-30 bin TL laptop önerisi

• Konuyu başlatan Jacey
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 18
  • Görüntüleme 321

Jacey

Decapat
Daha fazla  
Herkese selam. Kardeşime bu en yüksek bu fiyatlara kadar çıkabileceğim bir laptop almayı düşünüyorum. Bu hafta sonuna kadar alacağım. Kesinlikle oyun oynamayacak. Dizi, film, video izleme ve günlük işler için kullanılacak. Genelde h işlemci olmasına dikkat ettim birkaç modele bakarken. M.2 SSD ve 16 GB RAM sanırım ilerisi için faydalı olur. Uzun süre kullanabileceği sorun çıkartmayan bir cihaz alabilmek için bu fiyata çıkmayı planlıyorum. Bu şartlarda önerileriniz olursa sevinirim.

Hocam Apple kullanabileceğini sanmıyorum. Kendisi bilgisayar kullanmakta pek tecrübeli değil. Dediğim gibi; video, film, dizi ve uygulamaları kullanacak yalnızca. Başka öneriniz varsa sevinirim.
Alışırdı illa ki, Windows açısından bu bakılabilir.

Hocam baktım bu listeye fakat ikinci sıradaki Lenovo yerine bu ASUS sizce nasıl olur?

Alışırdı illaki, Windows açısından bu bakılabilir.

Hocam sizin gönderdiğiniz 12. nesil i7 512 SSD 16 GB RAM. Bu model ise i5 13. nesil ve yine 16 GB RAM. Hafızası ise 1TB. Fiyat olarak ise 25.500 TL yapıyor. Hangisini tercih etmek daha mantıklı olur sizce? Bir de Huawei'nin servisi vs konusunda bilgi sahibi değilim hiç. Sizin bilginiz var mı satış sonrası konularında nasıllar?

Hocam baktım bu listeye fakat ikinci sıradaki Lenovo yerine bu ASUS sizce nasıl olur?

Hocam sizin gönderdiğiniz 12. nesil i7 512 SSD 16 GB RAM. Bu model ise i5 13. nesil ve yine 16 GB RAM. Hafızası ise 1TB. Fiyat olarak ise 25.500 TL yapıyor. Hangisini tercih etmek daha mantıklı olur sizce? Bir de Huawei'nin servisi vs konusunda bilgi sahibi değilim hiç. Sizin bilginiz var mı satış sonrası konularında nasıllar?

Yanlış link attınız galiba attığınız model 12. nesil ve 512 GB, bu modelle karsilastirirsak dediğiniz kullanımda cihazda harici kartın bulunması pek iyi olmaz. Cihazın pilini sömürür o açıdan Huawei daha mantıklı olur. Servisi hakkında deneyimim bulunmuyor maalesef.

Geri
Yukarı