25-30 bin TL oyun ve üniversite için laptop önerisi

Bütçe
20000-30000

Gweed

Hectopat
Arkadaşlar merhaba öncellikle. Benim bütçem 25-30 bin TL arasındadır. Üniversite öğrencisiyim o yüzden laptop alacağım. Aradığım özellikler bilgisayarın oyun oynamak için güçlü olması ve sessiz olmasıdır. Mümkünse ısınmayan ve soğutma sistemi iyi olan bir laptop arıyorum, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba öncellikle. Benim bütçem 25-30 bin TL arasındadır. Üniversite öğrencisiyim o yüzden laptop alacağım. Aradığım özellikler bilgisayarın oyun oynamak için güçlü olması ve sessiz olmasıdır. Mümkünse ısınmayan ve soğutma sistemi iyi olan bir laptop arıyorum, yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

Isınmayan laptop biraz zor oyun oynayacaksanız ama az ısınan olabilir belki.

Yardımınız için öncellikle çok teşekkürler ne olur olmaz yarını bekleyeceğim belki bir arkadaş daha iyisini bulursa diyerekten. Eğer daha iyisi çıkmazsa muhtemelen bunu alacağım yeniden teşekkürler. https://www.hepsiburada.com/casper-...ilgisayar-p-HBCV00003ZQ9WC?magaza=Hepsiburada bir de şöyle bir şey buldum şu an ama nasıl sizce?
Casper'a bulaşma bence, nasıl Casper telefon almıyorsan Casper bilgisayarda alma. Ayriyeten 4050 var bunda diğerinde 4060 var. intel takıntın yoksa r7, i5 den daha iyi diye biliyorum. O yönden de artısı var ayrıca HP'nin. Tek sevmediğim yani victus olması, tasarımını beğenmiyorum.

Victusu beğenmediyseniz TUF'da alabilirsiniz. Bütçeyi aşmanız gerekiyor. Attığım Victus F/P olarak en iyisi bence.

Bu Victus'u aldıktan sonra depolamayı yükseltme şansım var mıdır acaba? Garanti kapsamını bozar mı mesela? Laptoplardan pek anlamadığım için soruyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı