25-30 bin TL üniversite ve Office programları için laptop tavsiyesi

Bütçe
25000-30000TL
Anlama güçlüğünüz mü var? Arkadaşın ihtiyaçlarına uygun olan laptoplara göz gezdirdim ve bulduğum iyi fiyatlı 2 laptop modelini kendisine tavsiye ettim. Ardından ise belki daha iyi modeller olabileceği ve benim görememiş, gözden kaçırmış olabileceğim ihtimalini düşünerek kendisine başkalarına da sorun dedim? Tez mi yazıyoruz Technopat'ta dostum? Ben kendi bildiğim kadarıyla yardımcı oldum, başkası kendi bildiği kadarıyla yardımcı olur. Eğer düşünceniz her konuda üst düzey bilgiye sahip birinin konuşması ise komple kapatalım Technopat'ı sadece Recep abi falan mesaj yazsın sorulara. Mantığa bak.

Hhahhahaahaa.

Anlama güçlüğünüz mü var? Arkadaşın ihtiyaçlarına uygun olan laptoplara göz gezdirdim ve bulduğum iyi fiyatlı 2 laptop modelini kendisine tavsiye ettim. Ardından ise belki daha iyi modeller olabileceği ve benim görememiş, gözden kaçırmış olabileceğim ihtimalini düşünerek kendisine başkalarına da sorun dedim? Tez mi yazıyoruz Technopat'ta dostum? Ben kendi bildiğim kadarıyla yardımcı oldum, başkası kendi bildiği kadarıyla yardımcı olur. Eğer düşünceniz her konuda üst düzey bilgiye sahip birinin konuşması ise komple kapatalım Technopat'ı sadece Recep abi falan mesaj yazsın sorulara. Mantığa bak.

Hocam 25-30 demiştim siz attığınız ikisi de 30u geçiyor.

Yukarıdakiler RTX 4050 aşağıdaki ise RTX 3050 ve 3050TI

Son düzenleme:

Yukarıdakiler RTX 4050 aşağıdaki ise RTX 3050 ve 3050TI

Bunlar oyun laptopları ve harici GPU'larının bulunmasından ötürü bataryayı tabiri caizse emiyorlar. Her ayarı, her kullanımı minimuma çektiğimde dahi oyuncu laptopum HP Victus 16 R0035NT 4060 kartından ötürü 3 saat boşta anca götürebiliyor. Yük altında muhtemeldir ki 1 saat belki gider belki gitmez. Bu sebeple bir Thinkpad ya da Macbook en iyi seçenekler oluyor. Macbook konusunda bütçe aşılıyor, Huawei Matebook'ta da aynısı yaşanıyor. Başka model bakmak lazım ama şu an bunun için pek müsait değilim.
Hocam 25-30 demiştim siz attığınız ikisi de 30u geçiyor.
Üste yazdım sebebini. O fiyata olabilecek en iyi iki model ama 2000 tl civarı daha pahalı çıkıyor ne yazık ki bütçenizden.

Geri
Yukarı