25-30k sistem önerisi

Bütçe
25-30k

imperi0

Femtopat
Daha fazla  
-Grafik tasarımla uğraşıyorum yanı sıra oyunda oynuyorum.
-Artık laptoptan masaüstüne geçiş yapmak istiyorum.
-Sistemler hakkında pek bilgi sahibi değilim.
-Bu fiyat aralığında alınabilecek fiyat performans açısından sistem önerilerinize açığım.
-Ek olarak tavsiye ettiğiniz monitör marka model varsa yazarsanız sevinirim.
- Açıkçası uzun süre çalışıp para biriktirdikten sonra paramın boşa gitmesini istemiyorum. O yüzden kayıt olup entry giriryorum. Zamanı olup yardımcı olabilecek varsa aranızda wp ya da Instagram üzerinden de iletişime geçebilirim.

Bu alışveriş sitesi güvenilirdir değil mi? Ekstra olarak özelleştirmemi tavsiye ettiğiniz herhangi bir parça var mı?

Evet, bu site guvenilir. 224 XTS sogutucu alabilrsiniz. Ozellestirme olarak sivi sogutma 240mm var ama 224 XTS de olur, ve zaten butcenizi asiyor olabilir oyle.

bu alışveriş sitesi güvenilirdir değil mi ? ekstra olarak özelleştirmemi tavsiye ettiğiniz herhangi bir parça var mı? @408157
@408157

35000 TL genelde CS:GO oynarım 240 Hz bir monitör almayı düşünüyorum buna göre bir yardımcı olabilirseniz sevinirim. Hem de yeni cıkan oyunlarda da belki yüklerim filen zorlanmadan oynayabilirsem sevinirim. Intel işlemci olursa cok iyi olur.

35000 TL genelde CS:GO oynarım 240 Hz bir monitör almayı düşünüyorum buna göre bir yardımcı olabilirseniz sevinirim. Hem de yeni cıkan oyunlarda da belki yüklerim filen zorlanmadan oynayabilirsem sevinirim. Intel işlemci olursa cok iyi olur.

Intel'in DDR5 zorunlulugu olmadan DDR4 hazir sistemler oluyor hep. Bunu da onermem.

Monitorsuz.

AMD işlemci yıllarca oynadım. O bakımdan Intel toplayamaz mıyız? Bu sefer Intel toplarsak i5 cok iyi olur size zahmet.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı