25-50Mbps hızında internet sağlayıcısı önerisi

Phedra

Decapat
Makaleler
1
Daha fazla  
Ucuz fiyatlı şöyle bir 25-50Mbps hızında internet önerisi olan var mı? Her şey çok pahalı belki sizin önerileriniz olabilir diye düşündüm uyguna.

Ucuz fiyatlı şöyle bir 25-50Mbps hızında internet önerisi olan var mı? Her şey çok pahalı belki sizin önerileriniz olabilir diye düşündüm uyguna.

Hocam önemli olan altyapı. 1000 Mbps ile 10 Mbps arasında sadece altyapı farkı var. Fİyat farkı çok minik oluyor maalesef. Altyapı uygunsa olur olmazsa olmaz. Mesela ben de 10 Mbps'den altyapım yükseldi 100 Mbps'e çıktım. En ucuz Millenicom diye biliyorum fakat çok memnun değiller.

Hocam önemli olan altyapı. 1000 Mbps ile 10 Mbps arasında sadece altyapı farkı var. Fİyat farkı çok minik oluyor maalesef. Altyapı uygunsa olur olmazsa olmaz. Mesela ben de 10 Mbps'den altyapım yükseldi 100 Mbps'e çıktım. En ucuz Millenicom diye biliyorum fakat çok memnun değiller.

Benim şu an Millenicom ama ben sorunun dışarıdan bağlanan DLS kablosu olduğunu düşünüyorum o kopuk elektrik bandıyla birbirine bağladık ondan ping yükselmeleri oluyor arada onu düzelttirsem sorun hallolur mu acaba?

Hiç duymadım güvenilir mi?

Ben kullanıyorum ve e-Devlet onaylı sözleşmeyi anında e-Devlet'ten onaylayabiliyorsunuz sorun çıkmaz yani Millenicom'dan iyidir hocam başka alternatif yok.

Benim paketim 100 dow 20 up şeklinde altyapım maximum 71 Mbps desteklediği için 71 alıyorum hiç sorun yaşamadım öneririm Netspeed'i.

Dosya Ekleri

• Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    45,7 KB · Görüntüleme: 10

Geri
Yukarı