İnternet sağlayıcısı önerisi

Teşekkür ederim bugün büyük ihtimal bağlattırcam TürkNet sitesine girdiğimde sadece 100 Mbps'ye kadar olan 75 TL'lik paket var firmanın tek paketi bu sanırım onu deneyeceğim

Evet, tam emin olmamakla birlikte tek paket sunduğunu söyleyebilirim. Altyapınız ne durumdaysa ona göre hız alacaksınız. Bu arada modemi kendiniz temin etmeniz gerekiyor.

Ek ücret karşılığında falan alamıyor muyuz illaki kendimiz mi temin etmemiz gerek

Ek ücret karşılığıda ASUS marka bir modem öneriliyor. Eğer fiyatı sizin için uygun olursa onu satın alabilir ya da Türk Telekom'un VDSL modemlerinden herhangi birini deneyebilirsiniz.

Ek ücret karşılığıda ASUS marka bir modem öneriliyor. Eğer fiyatı sizin için uygun olursa onu satın alabilir ya da Türk Telekom'un VDSL modemlerinden herhangi birini deneyebilirsiniz.

verdikleri modem kaliteli bişey mi bir bilginiz var mı yoksa Modem ZYXEL VMG8623-T50B — TurkNet şöyle birşey gördüm bunu temin etmek daha mı mantıklı olur

Verdikleri modem kaliteli bir şey mi bir bilginiz var mı yoksa Modem ZYXEL VMG8623-T50B — TurkNet şöyle bir şey gördüm bunu temin etmek daha mı mantıklı olur

Ben fazla bir şey fark edeceğini düşünmüyorum açıkçası. Bu konuda da pek bilgim yok, sizi yanıltmakta istemem ama bütçeniz yeterliyse kaliteli bir modem almanın internet bağlantı kalitesinde artış göstereceği kesin.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı