Epic Games 25 Aralık'ta Cyberpunk 2077'yi ücretsiz vereceği söylentisi

Eki Görüntüle 2064275

Bizim adam açıklama yapmış bu verilebilir.
Bizim adam demenizin sebebi daha önce birkaç tahmini tuttuğu için mi?

Bugün 25 Aralık Noel günü geçen sene Epic Games bomba patlatıp Death Stranding'i bedava dağıtmıştı. Bu sene Reddit'te ve Twitter'da çok sık Cyberpunk 2077 ücretsiz verilecek gibi haberler görmeye başladım. Kaynak olarak da arka planın sarı olması karakterin kulaklık benzeri alet takarak beyin dansı yapması ayrıca sarı renkte verilen ipucunda kasa olması oyunda da bildiğiniz gibi bilgisayarları hackleyebiliyoruz. Ücretsiz sunacağını düşünenler bu gibi dayanaklar sunmuş. Benim düşüncem de şu: Bugün yabancılar için çok önemli bir gün olduğu için büyük bir oyunun verileceğini düşünüyorum ancak bu oyunun Cyberpunk 2077 olacağını beklemiyorum. Oyun için büyük paralar harcandı düzeltmeler için ama oyun daha yeni bir adama benzedi ve şu anki haliyle bile çok satıyor. Epic Games'in bu maliyetin içinden çıkacağını düşünmüyorum ve ayrıca CD Projekt Red'in de oyunu bedava yapmaya ihtiyaç duymayacağını insanların boş beklentiye girdiğini düşünüyorum Sizler ne düşünüyorsunuz Cyberpunk 2077 bugün bedava dağıtılabilir mi sizce? Bugünün oyunu sizce ne olur?

Cyberpunk 2077'i ücretsiz olabileceğini söyleyen iddialardan birkaçı:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Düşük ihtimal ama verirse site çöker çok da güzel olurdu ama zor bakalım beklemediyiz bugün güzel bişey gelecek gibi her türlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı