Amazon Prime Gaming Cyberpunk 2077'yi ücretsiz yapar mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

466609

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba, oyunu Cadılar Bayramı indiriminde Steam üzerinden satın alacağım. Ama sanırım indirim bittikten sonra Amazon Prime kasım ayı oyunlarını verecek. Şimdi Steam üzerinden alırsam ve ücretsiz olursa kötü olur. Ben pek ihtimal vermiyorum ama sizce böyle bir oyun ücretsiz olur mu? Yeni abone olduğum için böyle oyunlar veriyor mu bilmiyorum. O yüzden sordum.

Merhaba, oyunu Cadılar Bayramı indiriminde Steam üzerinden satın alacağım. Ama sanırım indirim bittikten sonra Amazon Prime kasım ayı oyunlarını verecek. Şimdi Steam üzerinden alırsam ve ücretsiz olursa kötü olur. Ben pek ihtimal vermiyorum ama sizce böyle bir oyun ücretsiz olur mu? Yeni abone olduğum için böyle oyunlar veriyor mu bilmiyorum. O yüzden sordum.
Sanmiyorum.

Pek ihtimal vermiyorum.
Ama belki oyun Epic üzerinden daha ucuza alınabilir özel günlerde... Hani indirim üzerine kupon kullanabiliyoruz ya.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sanmıyorum. Cyberpunk 2077 Cadılar Bayramında en fazla %50 indirim olur gibi o da düşük bir ihtimal.

Son düzenleyen: Moderatör:

Asla olmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı