Cyberpunk 2077'yi nereden almalıyım?

okansen14

Nanopat
Oyunu GeForce Now üzerinden oynayacağım. Epic Games'te 60TL indirim kuponum var. Oyun hem Steam hem de Epic üzerinden oynanabilecek şekilde GeForce Now'a eklenir mi sizce? Yoksa garanti olsun diye Steam'den mi almalıyım?

şahsi

Decipat
Epic üzerinden AC Origins'e sahibim ve GeForce Now üzerinden oynayabiliyorum. Epic'den kupon ile almanız daha mantıklı olur.

bados123

Kilopat
Yer
MUĞLA
Çoğu oyunun hem Epic, hem Steam, hem de Uplay versiyonu ekleniyor. Çıktığı zaman zamnlanır mı bilmiyorum, 60t indirim kuponu 1 Kasım'a kadar geçerli galiba. İstersen kutulu da alabilirsin, içeriği çok zengin.

judgment34

Hectopat
Yer
Bilecik
Epic indirim kuponu ön alımlara etki etmiyor diye biliyorum. Arkadaşın dediği gibi Epic'deki oyunlar da Now üzerinden oynanıyorsa 60 TL fazladan vermeye gerek yok ama o 60 TL'lik kupon Cyberpunk'da kullanılamayabilir ön siparişlerde kullanılamadığı için.

TENSES

Decapat
Ön siparişte kupon kullanılmıyor diye biliyorum. Epicden alıcaksan çıkmasını beklemen lazım. Belki ilk çıkışına özel epic de indirim de olur üstüne kupon kullanınca baya uyguna gelebilir. Ama kuponun tarihine bakın sanırım cyberpunk ın çıkışına kadar yetişmiycek tarihi.

KS
O

okansen14

Nanopat
Teşekkürler arkadaşlar kupon kullanılamıyormuş dediğiniz gibi. Steam'den alacağız artık.

Yukarı