25 bin TL laptop önerisi

gorkemgeren

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba öncelikle. Başlıkta belirttiğim gibi 25.000 bandına laptop arıyorum.
Mühendislik programları kullanacağım bazen de oyun oynayacağım. Taşınabilir olması önemli 15.6 ve 16 inc istiyorum ekran. Aşağıdaki modeli buldum öneri varsa onları da değerlendiririm.

MSI Delta 15 A5EFK-002xtr dizüstü bilgisayar, 15.6 FHD 240Hz, Ryzen 7 5800H, 16 GB RAM, 1TB SSD, RX6700M 10GB, dos, siyah https://www.amazon.com.tr/dp/B09GDXMWRJ/ref=cm_sw_r_wa_api_i_5V0JJ9CEWTE5CQ3RN9TC

Son düzenleyen: Moderatör:
Fiyat iyi mi? Bir de AMD ekran kartlarına karşı bir ön yargım var biraz araştırdım 3070 ile 3060 arası kalıyormuş sanırsam.

Evet Max-P 3060'a yakın hocam fiyat olarak da gayet iyi.

Fiyat iyi mi? Bir de amd ekran kartlarına karşı bir önyargım var biraz araştırdım 3070 ile 3060 arası kalıyormuş sanırsam
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Radeon daha uygun maliyetli ve daha performanslı görünüyor bu incelemeye göre ama driverleri sıkıntılı diye tercih edilmediği ifade edilmekte. Ve elbette pazar alanını ilk geçiren pastanın büyük payını alır. Daha kaliteli bir ürün dahi yapsan insan daha tanınır, tercih edilen ürünü alıyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Radeon daha uygun maliyetli ve daha performanslı görünüyor bu inceleme göre ama sürücüleri sıkıntılı diye tercih edilmediği ifade edilmekte. Ve elbette pazar alanını ilk geçiren pastanın büyük payını alır. Daha kaliteli bir ürün dahi yapsan insan daha tanınır, tercih edilen ürünü alıyor.

Hocam bu videoda masaüstü kartlari kapistiriyordu galiba, mobilde AMD kartlar daha zayif.

Peki sizce 12. nesil Intel'lerin yaygınlaşıp fiyatının düşmesini mi bekleyeyim yoksa attığım modeli alıp geçeyim mi?

Slayeri alabilirsiniz aslında hocam bütçenizi biraz arttirip, uğraşmam derseniz alip gecedebilirsiniz.

Hocam bu videoda masaüstü kartlari kapistiriyordu galiba, mobilde AMD kartlar daha zayif.
Onu da ifade ediyor hocam. Son ekran kartlarında durumu düzeltme yoluna girdiğini söylüyordu.
Sonuç olarak insanlar daha güvenli olarak gördüğü Nvidia ekran kartlarını tercih ediyor :)

Onu da ifade ediyor hocam. Son ekran kartlarında durumu düzeltme yoluna girdiğini söylüyordu.
Sonuç olarak insanlar daha güvenli olarak gördüğü NVIDIA ekran kartlarını tercih ediyor :)

Evet masaüstü tarafinda bayağı driver sorunu yaşayanlar vardi, bu arada konulari karıştırmışim dediğim slayer modeli: Slayer[2] 7-3060 - Game Garaj

Geri
Yukarı