25 bin TL okul iş ve oyun için laptop önerisi

Bütçe
25.000TL

Direk alabilirsin,6800H gayet efsane bir işlemci,5800H olanını kullanıyorum,5600X ile çok yakın özellikleri var.

Bütçemin biraz altında olsun veya depoalaması iyi olsun ,6800H performansı yerine 5600H bana yeter dersen bunu alabilirsin.5800H-3050Ti modelini kullanıyorum herhangi bir sorunu yok.

Bu bilgisayarın avantajı da hem bütçenin altında hem de Render-edit işleri için AMD tarafından daha iyi bir performans veriyor.
Ayrıca Slayer’da 85W 3060 var.

Ayrıca Slayer’da 85W 3060 var.
İyi güzel hoş da o kadar para verip en azından düzgün bir servisi vs. olsun istiyorum Game Garaj bana hiç güven vermiyor :)

Asusun teknik servisi iyi mi acaba bilginiz var mı?

Direk alabilirsin,6800H gayet efsane bir işlemci,5800H olanını kullanıyorum,5600X ile çok yakın özellikleri var.

Bütçemin biraz altında olsun veya depoalaması iyi olsun ,6800H performansı yerine 5600H bana yeter dersen bunu alabilirsin.5800H-3050Ti modelini kullanıyorum herhangi bir sorunu yok.

Bu bilgisayarın avantajı da hem bütçenin altında hem de Render-edit işleri için AMD tarafından daha iyi bir performans veriyor.
Kullandığınız 5800H-3050Ti ısınma gibi sorunlar oluyor mu acaba?

Son düzenleme:
İyi güzel hoş da o kadar para verip en azından düzgün bir servisi vs. olsun istiyorum Game Garaj bana hiç güven vermiyor :)

Asusun teknik servisi iyi mi acaba bilginiz var mı?

Kullandığınız 5800H-3050Ti ısınma gibi sorunlar oluyor mu acaba?
Olmuyor.Asus gayet iyi teknik serviste,attığım Asus laptopu alın.

Arkadaşımda monster var ve sesinden oldukça rahatsız, baştan monsterı elemiştim açıkcası.

Arkadaşımda Monster var ve sesinden oldukça rahatsız, baştan Monster'ı elemiştim açıkçası.

Control centerindan ayarlayabilirsiniz, yüke girdiğinde her cihazda fan sesi olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı