25 bin TL sistem önerisi

Bütçe
25000

mhk1595

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba, 25 bin TL bilgisayar toplamak istiyorum. Olabilecek maksimum verimi almak istiyorum. Dell G15 5520 modelini almak istiyordum fakat masaüstü almaya karar verdim, bu modele göre en yüksek verimli bilgisayar toplamak istiyorum. Yardımlarınız için teşekkürler.

Merhaba, 25 bin TL bilgisayar toplamak istiyorum. Olabilecek maksimum verimi almak istiyorum. Dell G15 5520 modelini almak istiyordum fakat masaüstü almaya karar verdim, bu modele göre en yüksek verimli bilgisayar toplamak istiyorum. Yardımlarınız için teşekkürler.
Bu sistemi alıp özeleştirin hocam:

Güzel sistem hakkını yemem hocam ama pahalı biraz. :D

Tamam da 25 bine sadece kasa mı alsın monitör cart curt 25 eder zaten. Monitör falan dahil mi belirtmemiş adam bende olmadığını varsayarak önerdim.
Monitörü var arkadaşın.

Fiyatına değecek bir sistem değil ve bu bütçeye de mantıksız.

Konu sahibine gelince, @hidayet eker ve @Mr. DarkTech'in attığı sistemlere bakın, aynılarını öneririm.

Intel i5 13600K 3.50GHz, RTX3060 12GB, 16GB Ram, 1TB m.2 SSD Oyun Bilgisayarı - Ekran Kartlı Oyuncu Bilgisayarı - Oyuncu Bilgisayarı - Bilgisayar | Teknobiyotik bunu buldum hocam sizce nasıl? Bir de ben AMD'nin Ryzen serisini bilmiyorum AMD eskisi gibi hala ısınıyor mu o da yok bende :). Intel baksak daha iyi değil mi?

Geri
Yukarı