25 bin TL sistem önerisi

Bütçe
25000
Mesutcevık sistem işinizi görür onu alın yeterli. Lakin size laptop daha uygun olmaz mıydı?

Sorun şu ki ne zaman sistem önerisi istesem hep laptop için istemiştim herkes laptop yerine masaüstü dizersin demişlerdi. O yüzden masaüstü demiştim. Genelde endnote kullanıyorum simülasyon yapıyor. O yüzden masaüstü, ha daha kaliteli bir laptop bildiğiniz varsa o da olur.

Sorun şu ki ne zaman sistem önerisi istesem hep laptop için istemiştim herkes laptop yerine masaüstü dizersin demişlerdi. O yüzden masaüstü demiştim. Genelde endnote kullanıyorum simülasyon yapıyor. O yüzden masaüstü, ha daha kaliteli bir laptop bildiğiniz varsa o da olur.
O fiyat aralığında alacagin laptop zaten ustekki sistemin performansını veremez hem oyun hem render vesaire. Benim demek istediğim gezen biriysen hani bı yere oturursun kahveni alırsın laptop önünde arastirmani yaparsın o açıdan dedim. Oyun için masaüstü, ara sıra oyun oynarım dersen laptop daha mantıklı. Kaldı ki alttaki laptop'in da oyun performansı üzmez.
Sonradan bı 8 GB RAM ilavesi ile uzun yıllar tatmin edecektir.

Son düzenleme:
O fiyat aralığında alacagin laptop zaten ustekki sistemin performansını veremez hem oyun hem render vesaire. Benim demek istediğim gezen biriysen hani bir yere oturursun kahveni alırsın laptop önünde arastirmani yaparsın o açıdan dedim. Oyun için masaüstü, ara sıra oyun oynarım dersen laptop daha mantıklı. Kaldı ki alttaki Laptop'in da oyun performansı üzmez.
Sonradan bir 8 GB RAM ilavesi ile uzun yıllar tatmin edecektir.

Şu anki laptopum GTX 1050 Ti ve 20 GB RAM ve bazen RAM yetmiyor :D. 25 bine gerçekten üzmeyecek bir masaüstü daha iyidir.

Geri
Yukarı