25 bin TL'ye Gaming laptop önerisi

Bütçe
25000

onur_svs

Centipat
Daha fazla  
MSI ve ASUS'tan başka öneri olursa da açığım. Elimde Monster Abra A5 ve17.2 var sürekli sorun çıkıyor 5 ay garantisi kaldı satacağım üstüne para koyup alacağım. Yardımcı olursanız sevinirim.
Elimde Kingston 16*2 RAM var. Artı olarak Fury 1 TB M.2 SSD var sadece işlemci ve ekran kartı uyumu iyi olsun istiyorum.
Mühendis öğrenciyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ooo yine benim laptop karşıma çıktı. Aldığınız güne lanet ediyorsunuz değil mi?

RAM'leriniz kullanacaksanız ona göre uyumlu bir laptop almalısınız. Depolamadan yana da sorununuz olmaz gibi. Bence bu sayede o kadar fazla para bile vermenize gerek kalmadan iyi bir laptop bulabilirsiniz. Şahsen öneri yapmıyorum ama... Birkaç nokta söyleyeyim dedim.

önce ben attım 😁

Ooo yine benim laptop karşıma çıktı. Aldığınız güne lanet ediyorsunuz değil mi?

RAM'leriniz kullanacaksanız ona göre uyumlu bir laptop almalısınız. Depolamadan yana da sorununuz olmaz gibi. Bence bu sayede o kadar fazla para bile vermenize gerek kalmadan iyi bir laptop bulabilirsiniz. Şahsen öneri yapmıyorum ama... Birkaç nokta söyleyeyim dedim.

Vallahi aldığım güne pişmanım elimden nasıl çıkarırım diye düşünüyorum ekran kartı biraz iyi olsun diye aldım param kısıtlıydı çünkü bana satabilecek yöntem söyler misiniz birkaç yere koydum.

Daha önce AMD işlemci hiç kullanmadım Intel işlemci ile arasında ne fark var solidwork kullanıyorum yazılım programları kullanıyorum AutoCAD kullanıyorum ondan dolayı hep Intel daha iyi dediler ondan dolayı seçtim açıklarsanız sevinirim.

Vallahi aldığım güne pişmanım elimden nasıl çıkarırım diye düşünüyorum ekran kartı biraz iyi olsun diye aldım param kısıtlıydı çünkü bana satabilecek yöntem söyler misiniz birkaç yere koydum.

Daha önce AMD işlemci hiç kullanmadım Intel işlemci ile arasında ne fark var solidwork kullanıyorum yazılım programları kullanıyorum AutoCAD kullanıyorum ondan dolayı hep Intel daha iyi dediler ondan dolayı seçtim açıklarsanız sevinirim.
Performans olarak 11.nesil i7ye yakın ancak detaylarını çok bilmiyorum illa intel derseniz bu modeli öneririm. HP Victus 16-d1041nt (68P26EA) Notebook

Sürekli bozuluyorsa hala garanti içindeyken iade etmeyi deneyebilirsin. Diğer türlü ilanlara cevap bekleyeceksin. Geçmiş olsun gerçekten.

Sanki Acer Nitro'ya göre yaklaşık 1000 TL daha uygun oluşu, ekran boyutu, kalitesi ve gecikme süresi ile ramlerin ddr5 oluşuyla aşağıdaki HP dizüstü üzmez gibi. Ama işlemci i5 oluşu nedeniyle biraz geride kalıyor.

Geri
Yukarı