25 bin TL'ye gaming laptop önerisi

Bütçe
25000
Test isteyecegim, oradan watt sıcaklık değerlerini görürüz. Maalesef tanımadıklarımın söylediği şeylere inanmıyorum. Kanıt lazım.

Monster ne alaka? Konu ile alakali mesajlar yazsana.

Gerci yazamazsin, bilgin yok hic bir konuda.

Yo gayet konu ile alakalı. Kasa soğutma kötü demişsin Excalibur Monster'dan daha iyi bu iki kriter olarak?

Yo gayet konu ile alakalı. Kasa soğutma kötü demişsin Excalibur Monster'dan daha iyi bu iki kriter olarak?
G770 modeli G870 modelinden kasa ve soğutma olarak geride zaten. Sürekli profilime bakıp en son mesajlarıma haha atmadan duramıyon mu sen?

Anksiyeten yoksa konus yemem seni.

G770 modeli G870 modelinden kasa ve soğutma olarak geride zaten. Sürekli profilime bakıp en son mesajlarıma haha atmadan duramıyon mu sen?
Anksiyeten yoksa konus yemem seni.

Monster ile kıyasladım G870 ile değil. Profiline niye bakayım ayriyeten attığın mesajlar komik ve anlamsız. Mesela şu an attığın yorum örnek.

Monster ile kıyasladım G870 ile değil. Profiline niye bakayım ayriyeten attığın mesajlar komik ve anlamsız. Mesela şu an attığın yorum örnek.
Ben G870 ile G770 kıyasladım ona haha attın, ROG kaliteli dedim ona da attin. Bir markaya köle olmanı önermem. Haha da spamlama bosa, laptop sarjda kullanilir bu arada.

Neyse cahille tartısmaya girmiyom artık.

Geri
Yukarı