25 Bin TL'ye Gaming laptop önerisi

Bütçe
25.000TL

Walsie

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar 25.000TL bütçem var yarın MediaMarkt'tan almayı düşünüyorum. Aklımda HP Victus veya ASUS TUF serileri var. Gaming laptop arıyorum sürekli oyun oynuyorum. RAM: 16 GB, AMD işlemcileri bilmiyorum. Onun için Intel işlemcili arıyorum. 3050, 3050 Ti, 3060 aralarında ciddi bir fark var mıdır? Rica etsem maximum 25.000TL'ye kadar bilgisayar önerebilir misiniz?

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar 25.000TL bütçem var yarın MediaMarkt'tan almayı düşünüyorum. Aklımda HP Victus veya ASUS TUF serileri var. Gaming laptop arıyorum sürekli oyun oynuyorum. AMD işlemcileri bilmiyorum. Onun için Intel işlemcili arıyorum. 3050, 3050 Ti, 3060 aralarında ciddi bir fark var mıdır? Rica etsem maximum 25.000TL'ye kadar bilgisayar önerebilir misiniz?
Gözüme bu çarptı fena değil gibi.

Gözüme bu çarptı fena değil gibi.

Hocam RAM 16 olması lazım belirtmeyi unutmuşum kusura bakmayın.

Sonradan ekleme yapabilirsiniz. Bütçemi aşar diyorsanız daha uygun modellere bakabilirim.

Bütçe 25.000TL hocam Max

Sonradan ekleme yapabilirsiniz. Bütçemi aşar diyorsanız daha uygun modellere bakabilirim.

Bu arada ekran kartının Paylaşımsız olması daha iyi oluyor değil mi? Watt değerlerini nasıl öğrenebiliriz?

Bütçe 25.000TL hocam Max

Bu arada ekran kartının Paylaşımsız olması daha iyi oluyor değil mi? Watt değerlerini nasıl öğrenebiliriz?
Bu modeli görmemişim galiba aradığınız özelliklerin hepsi mevcut.

Watt değerlerini web'de çeşitli kaynaklarda arayabilirsiniz.

Bu modeli görmemişim galiba aradığınız özelliklerin hepsi mevcut.

Watt değerlerini Web'de çeşitli kaynaklarda arayabilirsiniz.

Bu model cidden güzelmiş hocam sağ olun umarım MediaMarkt'ta vardır başka bulursanız 23K-24K civarı atarsanız sevinirm hocam 3050, 3050 Ti da olur

İnternete güvenmiyorum hocam daha doğrusu bir sıkıntı çıktıgında uğraşmak istemiyorum direkt MediaMarkt'ta veririm garantiye
Attığım ürün bir satıcı tarafından değil direkt olarak Trendyol tarafından satılıyor, bir problem çıkacağını sanmıyorum. Ben internetten 2 laptop, 1 telefon almıştım çok şükür daha sorun yaşamadım. Fiziksel mağaza fiyatları çok daha fazla oluyor, tabiki karar sizin.

Yeni konular

Geri
Yukarı