25 bin TL'ye kadar laptop önerisi

Forumda bir suru konusu var, panel olarak sorunlu gibi.
He herkeste olur mu bilmem?

Ve kauçuk yani kalitesi ne ki?

Ama yine de cidden iyi model bu.

Benimki bu Tulpar T7 V22.1 17,3" Oyun Bilgisayarı | Monster Notebook
İşte 75 dereceyi geçmedi hiçbir sorun yok panel sorunlu gibi de misin gibi dediğine gore başkasından duyma bir laf kullanmadan ön yargı ile yaklaşmanızı istemem.
Ama yine de cidden iyi model bu.

Ne kadar kalitelide olsa bu hizmet kalitesininde kaliteli olduğunu gostermez diyelim ki ROG cihazın var kullanıyorsun şans işi teknoloji dediğim gibi bir sorun yaşadın müşteri hizmetleri ilgilenmiyor destek ekibi mağdursun ama kalite süper soğutma vb parasınıda hakkediyor fakat ortada mağdur kalınca değersizleşiyor gozunde.

İşte 75 dereceyi geçmedi hiçbir sorun yok panel sorunlu gibi de misin gibi dediğine gore başkasından duyma bir laf kullanmadan ön yargı ile yaklaşmanızı istemem.
Evet hocam haklısınız.
Ben de Monster kullaniyorum ben de sevmiyorum on yargi ama yine de ROG daha iyi.
Ne kadar kalitelide olsa bu hizmet kalitesininde kaliteli olduğunu gostermez diyelim ki ROG cihazın var kullanıyorsun şans işi teknoloji dediğim gibi bir sorun yaşadın müşteri hizmetleri ilgilenmiyor destek ekibi mağdursun ama kalite süper soğutma vb parasınıda hakkediyor fakat ortada mağdur kalınca değersizleşiyor gozunde.
Bilmiyorum mesela Monster'ın servisini seven var, söven var.

Mesela benim gozumde ilgililer her konu da ilgilendiler, ama x kisisin de ilgilenmedi.

Bence her turlu ROG iyi.

Hocam 10. Nesil işlemcinin 75 dereceyi geçmemesi yük altında çok zor.
Hani belki geçmiyordur ama nasıl bir kullanımda geçmiyor?

Evet hocam haklısınız.
Ben de Monster kullaniyorum ben de sevmiyorum on yargi ama yine de ROG daha iyi.

Bilmiyorum mesela Monster'ın servisini seven var, söven var.

Mesela benim gozumde ilgililer her konu da ilgilendiler, ama x kisisin de ilgilenmedi.

Bence her turlu ROG iyi.
Kendi tercihiniz.
Hocam 10. nesil işlemcinin 75 dereceyi geçmemesi yük altında çok zor.
Hani belki geçmiyordur ama nasıl bir kullanımda geçmiyor?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda bu değerleri alıyor ben videosuz daha iyi değerleri alıyorum soğutucu yok. 2K.

Bunlara bakabilirsiniz.

Kendi tercihiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videoda bu değerleri alıyor ben videosuz daha iyi değerleri alıyorum soğutucu yok. 2K.
%100 yük bindirmediğiniz senaryoda %75'i geçmiyor diyemezsiniz. Oyun işlemciye ne kadar yük bindiriyor?
Hangi senaryoda hangi kullanımda 75 dereceyi geçmiyor?
10. Nesil'i %100'e yakın yük altında 75 derecede tutmak için sıvı soğutma lazım. Kusura bakmayın memnunsunuzdur birşey diyemem ama biraz objektif olun.
Hocam bence 5900H'ı kaçırmadan alın.
5900HX Rog'u mecburen 10 gün civarı beklemem gerekiyor. Taksitli almak için beklemem gerekiyor. İnşallah kaçırmam.

Bunlara bakabilirsiniz.
Hocam yorumunuz için teşekkür ederim.

Oraya kadar çıkmışken Gamegarajı almak istemiyorum. Gamegaraj sağlam marka. Hatta bir arkaşıma bizzat araştırıp aldırdım çok çok da memnun ama 11500'e 3050 Ti model aldık. Buralarda Gamegaraj almam.

Rog Strix'in 5900HX olanı vatanda 24 Bin TL

HP Omen 15 önerildi. Kesinlikle aklımda olan bir model. Eğer olurda 5900HX Rog'u kaçırırsam ilk tercihim muhtemelen.

MSI kasa Tulpar çok sağlam bir ürün ama 3 Kilogram bir ürün almak istemiyorum. Ayrıca monster map konusundan bahsetmiştim.

Acer Nitro'yu da olsa olsa 16500'e 5800H - RTX 3060 olarak alırım. Daha fazlasına para vermem.

Teşekkür ederim tekrardan.

Yeni konular

Geri
Yukarı