25 bin TL'ye kadar laptop önerisi

Bütçe
25k
Daha fazla  
Merhaba; araştırma, ödev hazirlama, iş yapma vb. amaçlarla kullanacağım bir laptop bakiyorum.

Bütçem 25k, illa 25k olmak zorunda değil üstü beni zorlar.

Aradigim kriterler uzun omurlu olmasi, şarjının uzun gitmesi, tasinabilir olmasi gibi seyler. Yani lise son ve üniversitede kullanilacakmis gibi oneri yapabilirsiniz.

En gec yarin aksam alacagim.

Taşınabilirlik ve uzun şarj istediğiniz için bunları öneriyorum.

Şarj uzun gitmez.Ayrıca onun yerine bu daha mantıklı Amazon.com.tr
Tam bunu bulup attıktan sonra mesajını gördüm :D
16GB DDR5 Tümlesik Ram'li dizüstü bilgisayarı mı tercih edersiniz yoksa 2 slota sahip DDR4 sistemi mi tercih edersiniz bilmiyorum ancak size secenekleri sunuyorum:

Bilgisayarlar icin buraya tıklayın.

Bunlarla akıcı AAA oyun oynayamazsınız GeForce NOW vs. olmadan bilginiz olsun.
Ekran kartları yok ki.

o kadar para verdikten sonra bir de Geforce NOW a para verecekse hiç almasın daha iyi.

Ekran kartları yok ki.

O kadar para verdikten sonra bir de Geforce NOW'a para verecekse hiç almasın daha iyi.
Bahsedilen bütce icin RTX4000'e sahip bilgisayarlar bulmak tabii mümkün lakin arkadasımız uzun süreli pil performansı aradığını söylemis, hicbir gaming PC her ne kadar güc tasarrufu modunda kullansanız da donanımı itibariyle bu secenekler kadar pil performansı vermeyecektir diye düsünüyorum. Yoksa ben de bilirdim onları önermeyi :) Kaldı ki minimum 2 kilo ürünler zaten.

Taşınabilirlik ve uzun şarj istediğiniz için bunları öneriyorum.
Eksi yonleri var ama uzun pil omru ve tasinabilirlik istedigim icin mi bunu onerdiniz yani, eger oyleyse eksi yonleri nelerdir?

16GB DDR5 Tümlesik Ram'li dizüstü bilgisayarı mı tercih edersiniz yoksa 2 slota sahip DDR4 sistemi mi tercih edersiniz bilmiyorum ancak size secenekleri sunuyorum:

Arasindaki farklar nelerdir? 2 slotlu ddr4 sistem dediginiz masaustu mu?

Ram farkliliklari haric bu iki laptop arasinda gozume su farklar carpti;

-hp'de ip varken dell'de va panel var, oyun oynamayacak biri icin ips va panelden daha iyi degil mi?

-cok fazla okuma vs. yapacagim icin ekran onemli benim icin ondan soruyorum, dell'de mavi isik filtresi var ama hp'de yok. Bu o kadar buyuk bir fark yapabilir mi yada hp'de varda epey.com sitesi mi gostermiyor?

Cevap verirseniz cok sevinirim.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı