25 bin TL'ye Render için laptop önerisi

Bütçe
25000

codeonlyone

Centipat
Daha fazla  
Render için laptop önerisi sizce hangisi Premiere Pro kullanıyorum 4k videolar işliyorum...

1. Monster Sorun çok diyorlar bende kararsızım bunun hakkında:

Monster Abra A5 V19.2.6 i5-12500H 16 GB 1 TB SSD RTX3050TI 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

2. Acer aklıma en çok yatan 14 çekirdek olması i7 olması

3. HP Victus ince kasa acaba yeteri kadar soğutur mu?

Sizce bunların kronik problemleri var mı!

Sizin aklınızda başka bir bilgisayar var mı tavsiye edebileceğiniz? (öncelik işlemci çekirdeği benim için + RAM 16 olması şart! Ekran kartında CUDA değeri önemli o yüzden Ti seçtim! )

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyatta RTX 3060 varken 3050 Ti alınmaz. Victus tercih edilebilir, kronik sorunu yok.

Render için laptop önerisi sizce hangisi Premiere Pro kullanıyorum 4k videolar işliyorum...

1. Monster Sorun çok diyorlar bende kararsızım bunun hakkında:

Monster Abra A5 V19.2.6 i5-12500H 16 GB 1 TB SSD RTX3050TI 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

2. Acer aklıma en çok yatan 14 çekirdek olması i7 olması

3. HP Victus ince kasa acaba yeteri kadar soğutur mu?

Sizce bunların kronik problemleri var mı!

Sizin aklınızda başka bir bilgisayar var mı tavsiye edebileceğiniz? (öncelik işlemci çekirdeği benim için + RAM 16 olması şart! Ekran kartında CUDA değeri önemli o yüzden Ti seçtim! )
Hocam ilk başta sakın Monster almayın çok pişman olursunuz. O yüzden bu modellere bakmanızı öneririm:
Bütçe artarsa:

Bu fiyatta RTX 3060 varken 3050 Ti alınmaz. Victus tercih edilebilir, kronik sorunu yok.
3060 iyi hoş da rayzen işlemci çekirdek sayısı 8 benim önerdiğim intel 12 14 çekirdek. ekran kartı benim için 3. plan da işlemci > ram > ekran kartı aslında ( intel olanı var önerdiğin laptopun onda da fiyat artıyor )

Hocam ilk başta sakın Monster almayın çok pişman olursunuz. O yüzden bu modellere bakmanızı öneririm:
Bütçe artarsa:
monster ı o yüzden sordum benim de içime sinmedi. intel işlemci rayzen i geçiyor araştırmamda ki benim için de işlemci ön planda ekran kartı 3. planda o yüzden iyi işlemci almak sanki daha mantıklı! 14 çekirdek olan acer sanki gözüme daha çok yattı Sizce ?

LENOVO IP Gaming 3 Intel Core i5-12500H 16G 512GB SSD RTX3050Ti 4GB 15.6
bunu da ekleyelim güzel sanki

araştırdım sizi övdüler sizce hangisi ? @Artoria Pendragon

Son düzenleme:
3060 iyi hoş da rayzen işlemci çekirdek sayısı 8 benim önerdiğim intel 12 14 çekirdek. ekran kartı benim için 3. plan da işlemci > ram > ekran kartı aslında ( intel olanı var önerdiğin laptopun onda da fiyat artıyor )

monster ı o yüzden sordum benim de içime sinmedi. intel işlemci rayzen i geçiyor araştırmamda ki benim için de işlemci ön planda ekran kartı 3. planda o yüzden iyi işlemci almak sanki daha mantıklı! 14 çekirdek olan acer sanki gözüme daha çok yattı Sizce ?

Hocam ryzen işlemci olması ve çekirdek sayısının az olması bilgisayarı kötü yapmıyor. Ayrıca çekirdeği attığınızdan ne kadar az olsa da 3050ti ve 3060 arasında çok çok fark var. Bu bile yeterli.

Attığınız son Lenevo fiyatına göre güzel.

Hocam render için ekran kartı önemli. İşlemci değil.

Hocam render için ekran kartı önemli. İşlemci değil.
birçok kişi de işlemci diyor o yüzden sorayım dedim

birde by nasıl
MSI GF63 THIN 12VE-082XTR i5-12450H 8 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
ya da bu

Son düzenleme:
Birçok kişi de işlemci diyor o yüzden sorayım dedim

Bir de by nasıl
MSI GF63 THIN 12VE-082XTR i5-12450H 8 GB 512 GB SSD RTX4050 15.6" Full HD Notebook Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Ya da bu

Attığınız Victus alınır. Alttaki bilgisayarın işlemcisi bir tık daha düşük ve ekran kartı Watt'ı da düşük. MSI olanı almak ne kadar mantıklı tartışılır.

birçok kişi de işlemci diyor o yüzden sorayım dedim

birde by nasıl
ya da bu
Victus her türlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı