25 günlük iPhone 7 32 GB kaç paraya alınır?

uzmannejmi

Kilopat
Daha fazla  
Günaydınlar efendim. Ben bir cihaz gördüm ilanda. 25 günlük daha hiçbir sorunu yok iPhone 7 var. Adam iPhone 11'den 7'ye geçince batarya ve ekran ona biraz sıkıntı yaratmış. Turkcell'den alınmış cihaz. Faturada 4000 TL'ye alınmış olarak yazıyor. Fiyatı 3000 TL yazmış sizce alınır mı? Uygun mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlla bu telefonu almak istiyorum diyorsanız bir şey diyemem. Ama artık günümüz şartlarında İphone 7 gibi modellere para verilmemeli. Şayet Android tarafında güzel telefonlar var. Android kullanmak istemiyorsanız da, çok temiz ikinci el İphone Se 2020 modellerini 3900-4200 gibi fiyatlara çok rahat bulabilirsiniz. Benim şahsi fikrim o telefona o para bağlanmaz.

Günaydınlar efendim. Ben bir cihaz gördüm ilanda. 25 günlük daha hiçbir sorunu yok iPhone 7 var. Adam iPhone 11'den 7'ye geçince batarya ve ekran ona biraz sıkıntı yaratmış. Turkcell'den alınmış cihaz. Faturada 4000 TL'ye alınmış olarak yazıyor. Fiyatı 3000 TL yazmış sizce alınır mı? Uygun mudur?

iPhone almayın aldırmayın.
Xiaomi Redmi Note 9 Pro alın.
Şarj ömrü falan olsun çok iyi inş bende alırım.
Belki ekran kartımı satıp alırım.

64 veya üstüyse gayet uygun alabilirsin ancak yakın zamanda 12 çıkacağı için güncellemeler gelmez diye düşünüyorum.

Bence güncel olmayan bir cihaz almayın, hangi marka olursa olsun.
Sormadan duramayacağım. Satıcı neden 11'den 7'ye geçmiş ki?
Sadece iPhone ise almak istediğiniz ürün.
En kötü bütçenizi zorlayın SE alın 4900'e bulabiliyorsunuz.

Xioami kadar kalitesiz bir telefon yoktur ve buna iyi diyen iyi bir iPhone kullanmamıştır size gelince bence 7 için çok geç kalındı biraz para biriktirmenizi şiddetle öneririm

Sen klasik Apple fanboyu musun böyle Android'e falan sallayanlardan? 5S vardı bataryası bozuldu pili düzgün çalışmadı ekranı küçüktü çok sorun çıkardı. Redmi Note 8 Pro aldım çok güzel bir telefon bataryası 1.5 gün gidiyor 6 aydır kullanıyorum, çok ferah bir telefon ekranı çok güzel.
Oyunlarda da çok stabil her şeyinden memnunum. FHD bile olmayan, ekran çentikleri 10 yıl geriden gelen ekranıyla size 7000 liraya sunulan iphone 11 al sen.
Kazık çünkü kazık, 5 yıllık telefona neden 4000 lira veriyorsun?

Yeni konular

Geri
Yukarı