iPhone 7 128 GB vs iPhone 7 Plus 32 GB

Kullanıma bağlı bu. Büyük telefon istiyorum diyorsan Plus modeli seçebilirsin. Hafıza önemli diyorsan ise ona göre seçim yapabilirsin. Kişisel kullanım meselesi yani bu.
Kullanım olarak iPhone 7'yi sevdim ama almadan önce aralarında ki farkı öğrenmek istiyorum sizce çok fark var mı aralarında? Ve 2018 yılında iPhone 7 alınır mı?

iPhone 7 plus alırsan batarya, kamera, RAM ve ekran konusunda daha iyi bir telefon almış olursun. Benim tavsiyem iPhone 7 alman olur. Bu yaz bende 7 ve 7 plus arasında kalmıştım 7 almaya karar vermiştim. iPhone 7 128 GB 3.600 TL biraz kendini sıka bilirsen 3.900 TL'ye iPhone 8 alabilirsin. iPhone 7 seni 3-4 sene çok rahat götürür.
Bütçeyi daha fazla aşmak istemiyorum, taksitli alacağımızdan dolayı çok fazla üzerine koyuyorlar, eğer zorlayıp alırsam yazarım buraya teşekkürler.

Tam bütçeniz nedir? İlla ki iPhone sevdasına kapıldıysan iPhone 7 Plus.
Hayır sadece Android telefonlardan daha uzun ömürlü olduğundan ve telefonu aldıktan 2-3 ay sonra kasma olmasını istemediğimden iPhone tercih etmek istiyorum. Bilmiyorum Android telefonlara güvenemiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanım olarak iPhone 7'yi sevdim ama almadan önce aralarında ki farkı öğrenmek istiyorum sizce çok fark var mı aralarında? Ve 2018 yılında iPhone 7 alınır mı?

Bütçeyi daha fazla aşmak istemiyorum, taksitli alacağımızdan dolayı çok fazla üzerine koyuyorlar, eğer zorlayıp alırsam yazarım buraya teşekkürler.

Hayır sadece Android telefonlardan daha uzun ömürlü olduğundan ve telefonu aldıktan 2-3 ay sonra kasma olmasını istemediğimden iPhone tercih etmek istiyorum. Bilmiyorum Android telefonlara güvenemiyorum.
En son S3 falan kullandığınızdan dolayı donuyor. :D

Hocam sizin dediğiniz o kasma sorunları artık eskide kaldı, artık yeni çıkan Android telefonlar bile en az 3 sene kasmadan rahat götürebiliyor insanı, o konuda içiniz rahat olsun.

2-3 ay sonra kasan telefon muhtemelen Galaxy Ace filandır, iPhone gelişiyor da Android cihazlar yerinde mi sayıyor ? Eğer ki gelişmeselerdi şuan da hepsi batardı.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı