İnceleme 25 liraya satılan O-ring

Klavyelerin sesini azaltmak için o-ring almayı düşünenlere bir karşılaştırma videosu çektim. Zamanında ben de klavyenin sesini azaltabilmek için 25 liraya satılan bir o-ring almıştım ancak işe yaradığı pek söylenemez. Ses daha az ancak yine de fazlasıyla gürültülü.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aldığım ürün ise bu:

Son düzenleyen: Moderatör:
25TL'lik bir ürüne göre performansı kötü değil bence. Zaten o-ring o kadar da sesi kesebilen bir şey değil. Güzel inceleme olmuş bu arada.

25TL'lik bir ürüne göre performansı kötü değil bence. Zaten o-ring o kadar da sesi kesebilen bir şey değil. Güzel inceleme olmuş bu arada.
Daha yumuşak bir yapısı olsa sesi daha da azaltabilir bence. Belki kaliteli modelleri varsa bunların onlar daha iyidir.

25 TL için fena değil.
Amma çok yay sesi varmış. Warlock compact kullanıyorum bunda bile o kadar yok. :D

25 TL için fena değil.
Amma çok yay sesi varmış. Warlock compact kullanıyorum bunda bile o kadar yok. :D
GXT 890'a göre fazla yay sesi geliyor gibi. Bir sorun mu var acaba?
Eskimiştir belki artık. 2.5 sene oldu herhalde alalı. Ama ben kullanırken hiç yay sesi hissetmiyorum, siz nasıl duydunuz anlamadım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı