25 Şubat oldu ama RTX 3060 raflara gelmedi

umut falan yok beyler vatanı aradım karabük şubesini adamların bile haberi yok arayan 2. kişisiniz stokta olmayan ürün için dediler ve onlar bile orada birbirine soruyor ekran kartı gelecekmiydi ya falan diye arkada duydum. Yazık kesin el altı sattılar bile.

Umut falan yok Vatan'ı aradım Karabük şubesini adamların bile haberi yok arayan 2. kişisiniz stokta olmayan ürün için dediler ve onlar bile orada birbirine soruyor ekran kartı gelecek miydi ya falan diye arkada duydum. Yazık kesin el altı sattılar bile.

Doğru söylüyorsunuz hocam.

Hocam o Bit farkı neler yapiyor? Bit olayı ne?

Bit, ekran kartının işlemcisi –ki buna grafik işlemci, yani GPU nedir- ile bellekleri arasındaki iletişim veri yolunu temsil eder. Grafik işlemci, işleyeceği veriyi belleklerden alır. Bellek ile iletişimini bir veriyolu üzerinden yapar. Bu veriyolunun 192 şerit yerine 256 şerit olması daha yüksek bir performans ile sonuçlanır. Bu yüzden ekran kartında en önemli kriterlerden biri de Bit'tir. 128 Bit altı ekran kartları satın alınmamalıdır.

Fırsatcılar olduğu sürece:D bu fiyatlar 4500 5000 TL 1 hafta olur sonra yine 6000 7000 TL'ye kakalamaya çalışırlar almamak lazım:D

Fırsatcılar olduğu sürece:D bu fiyatlar 4500 5000 TL 1 hafta olur sonra yine 6000 7000 TL'ye kakalamaya çalışırlar almamak lazım:D
An itibariyle QP 7500 TL

Dosya Ekleri

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    578,7 KB · Görüntüleme: 32

Geri
Yukarı