25 TL VDS hizmeti önerisi

iambmys9

Hectopat
Makaleler
3
Yer
Samsun
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Case: Xigmatek Venom X | MBO: Asus TUF B450-PRO GAMING | CPU: AMD Ryzen™ 5 3600X , @ 3.8GHz | CPU Cooler: Stock | RAM: Crucial 16GB (2x8GB) Ballistix Sport LT Gray DDR4 @ 3000MHz | GPU: ASUS RADEON™ RX 5700XT 8GB GDDR6 @ 1905 MHz 256-bit | PSU: XIGMATEK X-POWER 650W 80+ | SSD: Kingston 480GB HyperX Fury 3D | M.2 SSD : 1 WD 240GB Sata Green M.2 SSD | Display: AOC Q3279VWFD8 |
Meslek
Üniversite Öğrencisi
Merhaba, amacım Windows için yazılmış olan Steam saat artıran bir uygulamayı 7/24 çalıştırmak. Benim araştırmalarım sonucu bu firmalara ulaşabildim. Bütçem 25TL. Sadece bu uygulamayı çalıştıracağım için çok fazla bütçe ayırmak istemedim.

Merhaba, bende bu konu hakkında biraz bilgi almak istiyorum yorumumu buraya bırakayımda. İyi forumlar.
Birde ek olarak amazon ücretsiz VDS veriyordu ancak onaylamaları uzun zaman alıyor ve tüm bilgilerinizi veriyorsunuz neredeyse.

Merhaba, bende bu konu hakkında biraz bilgi almak istiyorum yorumumu buraya bırakayımda. İyi forumlar.
Birde ek olarak amazon ücretsiz VDS veriyordu ancak onaylamaları uzun zaman alıyor ve tüm bilgilerinizi veriyorsunuz neredeyse.
Benim bildiğim ücretsiz VDS veriyor fakat bir amacınız olması gerekiyor. Bilimsel olur, bir araştırma amacı içerir bu tarz amaçlar için ücretsiz VDS sağlamıyorlar yanlış bilmiyorsam.

Keyubu comdan 20 TL'ye 2 GB RAM'lı.
4 çekirdek işlemcili bir VDS alabilirsiniz.
Şuanda kullanmaktayım ve hiç bir sorunla karşılaşmadım

Keyubu comdan 20 TL'ye 2 GB RAM'lı.
4 çekirdek işlemcili bir VDS alabilirsiniz.
Şuanda kullanmaktayım ve hiç bir sorunla karşılaşmadım
monster.bench testi yapıp sonucu paylaşabilir misiniz? Şu kodu çalıştırın:

Kod:
curl -LsO bench.monster/speedtest.sh; bash speedtest.sh

Bu test İnternet testi de yapıyor. Yani sınırlı bandwith varsa internet testine gelince kapatabilirsiniz. Varsa ve yaparsanız benim için daha iyi olur

Merhaba amacım bilgilendirmek yukarıda okuduğum bir sitenin hakkında tecrübemi paylaşmak istiyorum veritescil.com.tr bu siteden uzak durun paranıza yazık etmek istemiyorsanız

Steamde saat kasmanın amacı 20-30 kuruşluk kart kasmak mı yoksa sadece ben bu oyunu su kadar saat oynadım demek ıcın mi? Mantığı nedir yani?

Yeni konular

Geri
Yukarı