25 TL veya daha ucuz olan Minecraft Premium hesapları gerçek mi?

doguzkaan

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Lefinat
Daha fazla  
Meslek
Grafiker
İnternette bir sürü ucuz Minecraft hesapları ile ilgili site var. Premium satın almak istiyorum ama 23.95€ verecek durumum yok. İnternetteki bahsettiğim siteleri gördüm, alanlar var mı? Hesaplar elinize ulaştı mı? Cevap verirseniz çok mutlu olurum.

Dostum sana şöyle diyeyim 1, 2 yıl önce bende almıştım 1 ay sonra hesap gitmişti. Canlı destekle görüşem bile hesabımla tekrar oynayamamıştım. Hypixel gibi serverlere sokar ama sonra hesaba bir şey olabilir.

ucuzminecraft.com/minecraft-elmas-paket-satin-al.html link bu, çalınmaya karşı korunmalı yazıyor, sen ne kadara almıştın @The 5008.
Efsane Paket onlara e-postayı değiştirebiliyor muyuz diye sorunca bana bunu önerdiler.

Son düzenleme:
Bu tarz sitelerden aldığınız hesaplar pek güvenilir değil. Bilgileri değiştirilebilir, çalıntı hesap verilebilir veya sunuculardan uzaklaştırılmış hesap verilebilir.

Özetle alırsanız hazırlıklı olun.

Bu tarz sitelerden aldığınız hesaplar pek güvenilir değil. Bilgileri değiştirilebilir, çalıntı hesap verilebilir veya sunuculardan uzaklaştırılmış hesap verilebilir.

Özetle alırsanız hazırlıklı olun.
O yüzden alırsam e-postası değiştirilebilen hesap alıyorum.

Geri
Yukarı