Steam 25 TL'ye Steam FIFA 23 satan satıcılar dolandırıcı mı?

Oyun veya hesap giderse gitsin sorun değil ama kart bilgilerini girince bir sıkıntı olur mu acaba?

Eki Görüntüle 1624944
Hocam kart bilgilerini satıcıya vermiyorsunuz GameSatış üzerinden bakiye alıp ürünü alıyorsunuz. Hiçbir sıkıntı olmaz GameSatış tamamen güvenilirdir. Hatta ekstra bir güvenlik önlemi olarak siz ürünü satıcıdan satın aldığınızda kontrol etmeden GameSatış paranızı satıcıya aktarmaz. Sizin aldığınız ürünü 24 saat kontrol etme hakkınız var. 24 Saat içinde kontrol edip bir sıkıntıya rastlarsanız GameSatış canlı desteğe bildirip paranızı geri alabiliyorsunuz.

Benim kafama yattı eğer legal bir işe ara tatilde alacağım bir de ininal ile alırsam sıkıntı çıkar mı?
Hocam işte bir sıkıntı yok. Bende bu işlerdeydim dediğim gibi NİCKSİZFURY Mağazasından GameSatış Güvencesi ile Alışveriş Yap! buyrun benim zamanında kullandığım ve satış yaptığım mağaza yorumlara bakabilirsiniz. OpssGamerShopu da satıcılık yaptığım dönemlerde tanıyordum onla da bir kaç alışveriş yaptım ve yukarda yazdığım gibi hiçbir sorun çıkmadı. GameSatış ininale destek veriyor diye hatırlıyorum. Halada güven problemi yaşıyorsanız inninal uygulamasından sanal kart açıp o kartla ürünü satın alın. Zaten korkmanıza gerek yok çünkü GameSatış siz ürünü aldıktan sonra direkt satıcıya aktarmıyor 24 saat sizin ürünü kontrol etme hakkınız var. Çıkmaz ama eğer ki bir sıkıntı görürseniz hesapta GameSatışa bildirip 24 saat içinde veya 48 de olabilir tam hatırlamıyorum paranızı geri alıyorsunuz.

Hocam işte bir sıkıntı yok. Bende bu işlerdeydim dediğim gibi NİCKSİZFURY Mağazasından GameSatış Güvencesi ile Alışveriş Yap! buyrun benim zamanında kullandığım ve satış yaptığım mağaza yorumlara bakabilirsiniz. OpssGamerShopu da satıcılık yaptığım dönemlerde tanıyordum onla da bir kaç alışveriş yaptım ve yukarda yazdığım gibi hiçbir sorun çıkmadı. GameSatış ininale destek veriyor diye hatırlıyorum. Halada güven problemi yaşıyorsanız inninal uygulamasından sanal kart açıp o kartla ürünü satın alın. Zaten korkmanıza gerek yok çünkü GameSatış siz ürünü aldıktan sonra direkt satıcıya aktarmıyor 24 saat sizin ürünü kontrol etme hakkınız var. Çıkmaz ama eğer ki bir sıkıntı görürseniz hesapta GameSatışa bildirip 24 saat içinde veya 48 de olabilir tam hatırlamıyorum paranızı geri alıyorsunuz.

Buradan alınan oyunlara yama kurabiliyor muyuz acaba? Örneğin The Callisto Protocol satın alıp Türkçe yama kurabilir miyiz?

Kendileri alıp satıyorsa 30 TL ile nasıl bir kar etsinler.

Kendi bildiklerimi söyleyeyim. Bir satış sitesinin Discord sunucusunda tedarik bölümünde bu hesapların satışı yapılıyor. Benim tahminimce bu arkadaşlar oyunları ucuzken indirim dönemide vs. satın alıyor ve hem kendisi satıyor hem de tedarik ediyor. Çalıntı olduğunu düşünmüyorum.

1673042852572.png

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı