250.000 TL araba önerisi

Hocam hatback ya da sedan alırsanız 5 kişi ile zorlanırsanız. Ya suv ya da sation wagon size gider. Leon SW superb SW iyi bir tercih olabilir. Hemde vag kalitesinden vazgeçmemiş olursunuz. 1.4 tsi ya da 1.6tdi seçenkleri var. İsterseniz yazılım bile atabilirsiniz. Suv konusunda subaru XV önerebilirim. 4çeker konusunda quatro ile tektir. Kalitesi zaten anlatmaya gerek yok.

Hocam focus corolla veya passat tavsiyemdir passat alın derim.

Otomobil konusu gördüğüm gibi, şak oradayım. Dizel- Benzin? Km ne kadar olmalı?
Oto- Manuel? Bu soruları cevaplayınca, uygun modelleri atarım.
Hocam dizel veya benzinli fark etmez. Babam uzun yıllar manuel kullanmış birisi ancak rahatlık açısından otomatik tercih eder. Km konusunda nasıl bir beklentisi var bilgim yok ancak çok km olmasın geçen 180 bin km bir araba gösterdiğimde çok demişti ona göre bir çıkarımda bulunabilirsiniz.
3 ay sonrası için tavsiye vermiyorum zira verdiğim tavsiyeler 3 ay sonrasında geçerli olmayacaktır büyük ihtimalle. Arabayı almaya yakın konusunu açın.
Haklısınız aslında ama benden bir tavsiye bekleyince bende size danışayım dedim ayrıca fiyatlar çok uçmadığı sürece beğendiği arabayı almak için biraz bütçe arttırabilir.

Hocam dizel veya benzinli fark etmez. Babam uzun yıllar manuel kullanmış birisi ancak rahatlık açısından otomatik tercih eder. Km konusunda nasıl bir beklentisi var bilgim yok ancak çok km olmasın geçen 180 bin km bir araba gösterdiğimde çok demişti ona göre bir çıkarımda bulunabilirsiniz.
Bu bütçeye alınabilecek, geniş rahat 2 araba var. SUV hariç sayıyorum.
Superb ve Insignia. 2016-2017 model oldukları için, çok fazla km yapma şansları olmuyor. Yapanlar var, onları saymıyorum. 6 ay sonra alacağınız için ilan atmıyorum, piyasa ve ilanın kalkmasını var sayarak. Alacağınıza yakın zaman atarsanız, o zaman atarım.

Şu an bu bütçede sıfır ve C segment olarak orta paket Corolla, giriş model Civic ve en boş Focus alınabiliyor.

Sıfır almayacaksanız ve genişlik istiyorsanız 2015-2016 arası Superb/Passat alınabilir. Ancak yüksek km'li modeller şanzıman bakımından (DSG) üzebilir, dikkat edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı