250 - 300 lira bandında Bluetooth kulaklık önerisi

xbea

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba hocalarım amcam için kulaklık alıyorum bütçesi bu kadar. Mikrofonu iyi olmak zorunda kendisi nakliyeci bu yüzden telefon çaldığında araba sürerken hemen kulaklıkla konuşabilmeli. Müzik kalitesi çok mühim değil. Şimdiden yardımcı olan hocalarıma çok teşekkürler.

Merhaba hocalarım amcam için kulaklık alıyorum bütçesi bu kadar. Mikrofonu iyi olmak zorunda kendisi nakliyeci bu yüzden telefon çaldığında araba sürerken hemen kulaklıkla konuşabilmeli. Müzik kalitesi çok mühim değil. Şimdiden yardımcı olan hocalarıma çok teşekkürler.
Bende bu var memnunum ama bu aralar şikayetler görüyorum bi' araştır istersen.

Bende bu var memnunum ama bu aralar şikayetler görüyorum bi' araştır istersen.
Hocam bu fena değilmiş, bazı test videolarında mikrofon kalitesi ortalamanın aşağısında gibi ama bazılarında değil seçenekler arasına ekledim. Bunun dışında başka önerisi olan arkadaşları da konuya beklerim...

Hocam bu fena değilmiş, bazı test videolarında mikrofon kalitesi ortalamanın aşağısında gibi ama bazılarında değil seçenekler arasına ekledim. Bunun dışında başka önerisi olan arkadaşları da konuya beklerim...
T13'ten başka kulaklık önereceklerini sanmıyorum. Belki T15 olabilir

T13'ten başka kulaklık önereceklerini sanmıyorum. Belki T15 olabilir
Hocam mikrofon kalitesi olarak daha iyisi var mıdır? Müzik çok önemli değil daha çok görüşme yapmak için alınacak bu model o yüzden soruyorum.

Şu ana kadar hiç mikrofon problemi yaşamadım karşımdaki ile takılmadan çok konuştum.

Yeni konular

Geri
Yukarı