250-300 TL 2.5" SSD önerisi

1587922995112.png

Veri yazma ömrüne göre hareket edebilirsiniz. Bu fiyat bandındaki en iyi SATA SSD'ler bunlar. Gigabyte olanı kullandım ve öneriyorum. Okuma/yazma değerleri kağıt üstündekinden daha fazla.

11 TL problem olursa şu ürün de iyi: https://www.hepsiburada.com/gigabyt...clQnuolXODWkHZ2McLKP-1Xm6zt_vTcBoC9xIQAvD_BwE
Gigabyte SSDlerin kronik sorunu olup olmadığı bilinmiyor bu nedenle pek mantıklı olmaz tercih edilmesi. Bütçenizi şişirebilirseniz Samsung 860 EVO almanızı tavsiye ederim. Arkadaşın önerdiği HyperX SSD'de iyidir.
Eki Görüntüle 546437
Veri yazma ömrüne göre hareket edebilirsiniz. Bu fiyat bandındaki en iyi SATA SSD'ler bunlar. Gigabyte olanı kullandım ve öneriyorum. Okuma/yazma değerleri kağıt üstündekinden daha fazla.
A400'ün yazma hızı değeri yanlış attığınız SS'de. 450 Mb/s okuma hızı vardır.

Değerli önerileriniz için çok teşekkürler. Maalesef bütçemi artıramayacağım. Peki şu SSD nasıl?
Eki Görüntüle 546437

Şu Seagate Barracuda linkini atabilir misniz rica etsem?

Gigabyte SSDlerin kronik sorunu olup olmadığı bilinmiyor bu nedenle pek mantıklı olmaz tercih edilmesi.
O Gigabyte SSD'yi kullandım, herhangi bir kronik sorunu yok.
A400'ün yazma hızı değeri yanlış attığınız SS'de. 450 Mb/s okuma hızı vardır.
Farketmez. Kaliteli bir SSD.
Şu Seagate Barracuda linkini atabilir misniz rica etsem?
WD SSD çıkarmaya SanDisk'i satın alarak başladı. SanDisk'te üretilen SSD'lere kendi markasını basıp satıyor. HDD'leri kadar kaliteli değil.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı