250-300 TL 2.5" SSD önerisi

SSD'nin kalite konusunda bir sorunu yok, ama Dramless.
Kingston A400 tercih edin.

SSD'nin kalite konusunda bir sorunu yok, ama DRAM'less.
Kingston A400 tercih edin.

Muhtemelen Seagate alacağım.

1TB olanının siparişini 1 hafta önce Amazon'dan vermiştim fakat Türkiye'de kalmamıştı. 20 gün bekleyin, getirtelim yollayalım dediler. Kabul etmedim. Üstüne para koyup 860 Evo aldım. Yapacak bir şey yok. Çok merak ediyordum o SSD'yi.
1587926778547.png

Görüldüğü üzere ikisinin de TBW'si aynı ama aralarında ben Evo'yu aldığımda 250 liradan fazla fark vardı. Kötü oldu benim için. Ayrıca IOPS değerlerinde kağıt üstündekinin yarısı kadar bir performans alıyorum. Nedendir bilinmez.
1587926864792.png

Aldıktan sonra burada bir inceleme yaparsanız seviniriz.
Tabikide 👍
1TB olanının siparişini 1 hafta önce Amazon'dan vermiştim fakat Türkiye'de kalmamıştı. 20 gün bekleyin, getirtelim yollayalım dediler. Kabul etmedim. Üstüne para koyup 860 Evo aldım. Yapacak bir şey yok. Çok merak ediyordum o SSD'yi.
Eki Görüntüle 546512
Görüldüğü üzere ikisinin de Tbw'si aynı ama aralarında ben Evo'yu aldığımda 250 liradan fazla fark vardı. Kötü oldu benim için. Ayrıca IOPS değerlerinde kağıt üstündekinin yarısı kadar bir performans alıyorum. Nedendir bilinmez.
Eki Görüntüle 546513

Fotoğraftaki programın adı nedir acaba?
Tabii ki de 👍

Fotoğraftaki programın adı nedir acaba?

Selamlar Seagate olan SSD'yi aldım yakın zamanda PC'ye takıp incelemesini yapacağım burada. Inceleme için ayrı bir link atacağım.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı