250-300 TL Ekran kartı Önerisi

Mythrain

Hectopat
Yer
Türkiye
Daha fazla  
Meslek
ATT
Öncelikle merhaba gençler.

Benim sorum şudur.

PC özelliklerim:
İşlemci: AMD Athlon(tm) 64 Processor 3200+ 2.00 GHz
Ram: 2GB
Ekran Kartı: ?
HDD: 350GB yada 500GB olması lazım.
[Gördüğünüz üzere teneke PC.]

Konu başlığında belirttiğim gibi 250-300 TL arası bir ekran kartı arıyorum. Beni en azından işe girmeden önce yani 1-2 sene idare etsin yeter. Oyunları Ultra ayarlarda oynama gibi bi alışkanlığım yok dediğim gibi tatmin etsin yeter.

Oynayacağım oyunlar: GTA 5, Rocket Leauge, Rust, CsGo, Saints row 4, H1Z1, Payday 2, Tomb raider, Max payne 3, Minecraft, Rainbow six age ve Arma 3.

Ekran kartını:
MSI R7 250 OC GDDR3 2GB 128Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı
MSI GT730 DDR3 2GB 128Bit Nvidia GeForce DX11 Ekran Kartı
olarak düşünmüştüm.

Not: Power Supply kötü olduğu için; TX Arrow 450W USB2.0,12cm Fanlı, Pencereli Atx Bilgisayar Fiyatı
Bunu almayı düşünüyorum. [12v kanaldan 300w amper veriyor.] Tam yeterli midir ekran kartı için bilmiyorum?

Not: RAM de kötü olduğu için, [DDR2] anakartımın modeline bakarak bütceden dolayı 6GB'a tamamlamak istiyorum.

Not: Yukarıda belirttiğim Minecraft oyununda video çekeceğim bilginize..

Şimdiden yardımlarınız için teşekkür ederim. [1 hafta vaktim vardır gençler, gören varsa yardım etse iyi olur.] ;):)(y)

@Recep Baltaş

@Ali Güngör

Son düzenleyen: Moderatör:
@Oğuzhan Artun Yani benim için son model oyunlar gerekmez. Tek tercihim Payday2 Rust CsGo Rocket Leauge oynasam o bile yeterli olucaktır veya sadece CsGo bile oynasam o bile yeterli olur benim için. Sadece CsGo oynasam bile dar boğaz yapar mı dersiniz?

@Oğuzhan Artun Bu benim için çok önemli. Yani nasıl desem aynı bilgisayarda hep olduğum için ve de oyun oynayamadığım için çok kötü oluyor benim için. Artık oyun oynamak istiyorum ya... :esne:

@Mythrain İşlemcin aşırı düzeyde yetersiz. Bu yüzden çok zor. Daha fazla bileşen almak için emek vermen ve ortaya biraz daha fazla bütçe çıkartman gerek. Eğer ihtiyaçların varsa zevklerini sonraya bırakmalısın.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı