250-300 TL Kasa Tavsiyesi

Emin misiniz? Kasa gerçekten çok ufak, ekran kartı sığamayacak şekilde. Dar alanda hava akışı elbette çok daha kötü olacaktır. Onu geçtim, hava akışını sağlayacak hiçbir havalandırma yok. Önde ki fanlar ise tamamen gösteriş. Egzoz borusu küçük.

Cevabımı kaldırmayı bilsem kaldırıcam. Kasa fiyatlarını bilmiyorum evet 300 TL çok iyi kasalar varmış.

FSP CMT110A, Zalman S2, Zalman N2. 350 liraya çıkarsan da Zalman S4 PLUS çok iyi bir kasa, gerek kablo yönetimi gerek hava akışı.

Arkadaş zaten Everest'in yüzünden kasa alıyor, gelip tekrardan aynı şeyin laciveri olan Gamepower önermek, bravo.

Hocam bu kasaları alternatiflerim içine ekledim teşekkür ederim. Bu markalardan şaşmamak gerek hakikaten.

Eğer ki mATX kasa düşünürsen Ranker Orion modeline bir bak.

Çok beğendim, çok hoş duruyor. Bu kasa hakkında ne düşünüyorsunuz arkadaşlar?

Aşağıdaki kasalardan aerocool olan şuanda kullandığım kasa. Zalman ile arasında kalmıştım.

Hocam bu kasaları alternatiflerim içine ekledim teşekkür ederim. Bu markalardan şaşmamak gerek hakikaten.

Şuan kullanıyorum imzamdaki sistem ile, sadece egzoz fan takılı olmasına rağmen şimdiye kadar maximum 69 dereceye çıktı tavsiye ederim.

Şuan kullanıyorum imzamdaki sistem ile, sadece egzoz fan takılı olmasına rağmen şimdiye kadar maximum 69 dereceye çıktı tavsiye ederim.

Attığım kasalar varken Ranker Orion tercih etmezdim.

Yok hocam, etmeyeceğim zaten. Kasanın ön panelinde hava akışı yok. Bana her tarafta havalandırması bulunan bir kasa gerekiyor. R9 380X fena ısınıyor şayet. Bu bağlamda Zalman S4 Plus'un her tarafını açık görmek beni kendisine çok itti.

Kasanın ön camı çıkıyorsa şöyle bir şey yaparsanız daha iyi olur:

Parayla RAM eklerseniz daha güzel olur.

Yeni kasa alınacaksa Zalman S4 Plus alınabilir.

Mutlu son :)

1585871483452.png

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı