300 TL kasa tavsiyesi

fryzen

Kilopat
Makaleler
24
Arkadaşlar merhaba. Aerocool Cylon Mini kasamı dar gelmesinden dolayı değiştirmeyi planlyorum. Aklımda şu kasalar var (sıfır düşünüyorum. ) Siz olsaydınız hangisini alırdınız? (Daha ciddi düşündüklerimi kalın yazdım. )
  1. Aerocool Glo TG-330TL
  2. Aerocool Scar TG-330TL
  3. Aerocool P7-C0 Pro TG-300TL
  4. Dark Vision Pro TG 4XARGB-330TL
  5. Rampage Azor 4XARGB TG-330TL
  6. Sharkoon Pure Steel 4X ARGB TG-400TL
  7. Sharkoon DG7000-G 3XRGB-350TL
  8. Zalman N3-280TL
  9. Xigmatek Beast 4XARGB TG-300TL

Son düzenleyen: Moderatör:
Zalman N3 önerebilirim. Güzel kasadır.

Aerocool Cylon sıcaklık açısından iyimiydi? Ben de almayı düşünüyorumda.
Aeroocool Rift
Aerocool Shard
Aerocool Streak
Ben olsam bu 3'ünden birini alırdım görünüşleri gayet güzel. Diğer siteler üzerinde de bir kaç yorum okudum kötü yorum yapan yok. Aeroocol Shard ve Aerocool Streak videolarını izledim orada da gayet güzel geniş ve havalandırmalı bir kasa gibi gözüküyordu.
Bunlardan Dark ve Rampage olanı elemek bana mantıklı geldi. Pek güzel yorumlar gelmemiş açıkçası. Ben olsam Sharkoon Pure Steel 4X kasayı alırdım. Şık ve geniş duruyor.

Arkadaşlar DG7000-G RGB ve Project 7 P7-C0 Pro arasında kalmıştım. Öğrendim ki bu kasalar üst ve ön paneller dışında iç yapı olarak aynı. İşte bu yüzden P7-C0'da optik sürücü vida yerleri var.
coolpc-DG7000-G-RGB-12.jpg
front-full-1024x683.jpg

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı