250-300 TL VDSL Modem Önerisi

• Konuyu başlatan ftlX0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 21
  • Görüntüleme 2B
Daha iyi olur hocam. Modem elinizde olur. Denemeyi hemen yaparlar.

İlk TurkNet'i arasanız daha iyi olur. Telekom ekiplerinin gelmesi uzun sürebiliyor. Modem çabuk gelir zaten. Diğer türlü yapsanız da sorun olmaz. Her türlü aktivasyon için elinizde modeminizin olması gerekiyor.

Siz de kullanıyorsanız ve öneriyorsanız iyidir herhalde.
Kendim Zyxel kullanıyorum ama dediğim gibi tercih yapacak olsaydım o modemi almış olurdum. Herkesin memnun olduğu bir modem markası. :)

Daha iyi olur hocam. Modem elinizde olur. Denemeyi hemen yaparlar.

İyidir bunu alayım bakayım. Geldiğinde de TurkNet'i ararım artık. Sağ olun yardımlarımız için, geri dönüş yaparım.
İlk TurkNet'i arasanız daha iyi olur. Telekom ekiplerinin gelmesi uzun sürebiliyor. Modem çabuk gelir zaten. Diğer türlü yapsanız da sorun olmaz. Her türlü aktivasyon için elinizde modeminizin olması gerekiyor.

Kendim ZyXEL kullanıyorum ama dediğim gibi tercih yapacak olsaydım o modemi almış olurdum. Herkesin memnun olduğu bir modem markası. :)

Elimde modem yok, o yüzden ilk gelmesini bekleyeyim diyorum.

Elimde modem yok, o yüzden ilk gelmesini bekleyeyim diyorum.
Böyle de kurulum için gelmelerini beklemesi dert oluyor. İnternet aboneliğinin başlaması için modemin sinyal alması gerektiğinden habersiz gelirseler boşuna gelmiş olurlar diğer yandan da. En iyisi kargo dağıtıma çıktığında arayıp söylersiniz. :)

Keenetic Omni DSL kullanıcısıyım. Zamanında TP-Link, Asus'ta kullandık. Yazılımsal açıdan bu modemin eline su dökebilecek bir modem tanımıyorum. 1000-1500 lira bandında bile bu derece rahat hissetmedik kendimi. WPA3 kullanıyorum ağımda. Eğer bütçeniz yüksekse Extra DSL modemini alarak 5Ghz teknolojisini kullanabilirsiniz.

Keenetic Omni DSL kullanıcısıyım. Zamanında TP-Link, ASUS'ta kullandık. Yazılımsal açıdan bu modemin eline su dökebilecek bir modem tanımıyorum. 1000-1500 lira bandında bile bu derece rahat hissetmedik kendimi. WPA3 kullanıyorum ağımda. Eğer bütçeniz yüksekse Extra DSL modemini alarak 5GHz teknolojisini kullanabilirsiniz.

Bütçeyi daha fazla zorlamak istemiyorum açıkçası. https://www.hepsiburada.com/keeneti...i-modem-router-p-HBV00000MI5NJ?magaza=Yenisey
Bunda karar kıldım. Elime geçince ararım TurkNet'i. Sağ olun, geri dönüş yaparım buraya hallolunca.
Böyle de kurulum için gelmelerini beklemesi dert oluyor. İnternet aboneliğinin başlaması için modemin sinyal alması gerektiğinden habersiz gelirseler boşuna gelmiş olurlar diğer yandan da. En iyisi kargo dağıtıma çıktığında arayıp söylersiniz. :)
Elimde olsun da önce aynen. Sağ olun ilgilendiğiniz için. :D

Hocam, hız konusunda büyük bir fark olmaz. İyi modem daha stabil çalışır. Menzil içinse daha çok anteni olan ve dB değeri yüksek olan kablosuz olarak daha uzağa ulaşır.

Yeni konular

Geri
Yukarı