250-300 TL'ye Oyuncu Kulaklığı Önerisi

Mramonra

Decapat
200-350₺ arasında oyuncu kulaklığı bakıyorum ve SN-RX9 gözüme çarptı. İyi midir? Alınır mı? Ayrıca SS Arctis 3'ü de gördüm. Hangisi alınmalı yoksa başka tavsiye varmi. Hard FPS oyuncusuyum yani ses kasmam önemli. Tavsiyelerinizi bekliyorum. (eski kulaklığım SN-RW2'ydi ve yeni olarak sanal 7.1 denemek istiyorum)

Son düzenleyen: Moderatör:
@mmk
Sana göre bana göresi yok bunun. Bu markaları hala savunmanız gülünç doğrusu.
@KillerTomato
Kalitesiz malzeme, kötü müşteri desteği, düşük ses kalitesi, uyduruk aydınlatma... Çin'den getirip marka basıyorlar. RGB efektler falan ekleyerek bilinçsiz, deneyimsiz kitleyi hedef alan markalar bunlar. 100 TL'lik ürüne RGB aydınlatma ekleyerek 300 TL'ye satıyorlar.
Her modeli aynı. Dışını değiştirip 10 TL'lik ses kartı ekleyip 7.1 kulaklık diye fiyatına 100 TL koyarak satıyorlar. Bilinçsiz tüketici de bunu bilmediği için alıyor. Kim ne derse desin 7.1 RGB kulaklık diye adam alıyor işte. Sonra vay efendim kulaklığım bozuldu, müşteri hizmetleri kullanıcı hatası dedi falan diye söylenirler.
Hadi 100-120 TL olsa bütçe anlarım, zorunluluktan alınır ama 350 TL'ye de Gamepower alınmaz ki.

@mmk
@KillerTomato
Kalitesiz malzeme, kötü müşteri desteği, düşük ses kalitesi, uyduruk aydınlatma... Çin'den getirip marka basıyorlar. RGB efektler falan ekleyerek bilinçsiz, deneyimsiz kitleyi hedef alan markalar bunlar. 100 TL'lik ürüne RGB aydınlatma ekleyerek 300 TL'ye satıyorlar.
Her modeli aynı. Dışını değiştirip 10 TL'lik ses kartı ekleyip 7.1 kulaklık diye fiyatına 100 TL koyarak satıyorlar. Bilinçsiz tüketici de bunu bilmediği için alıyor. Kim ne derse desin 7.1 RGB kulaklık diye adam alıyor işte. Sonra vay efendim kulaklığım bozuldu, müşteri hizmetleri kullanıcı hatası dedi falan diye söylenirler.
Blinçsiz kullanıcıyı hedef almaları kısmında sana katıyorum. Ama diğer markalarda üst seviye kulaklıklarda iddialı bu seviyede pek bi iddialari yok bence. Sonuçta herkesin o kulaklıklari alacak parasi yok. Hele Türkiyede azınlıktalar bile diyebiliriz. Ayrıca büyük iddialı markalarinda "marka bu kalitelidir" diye düşünenleri de avlamadığını bilemeyiz.

Blinçsiz kullanıcıyı hedef almaları kısmında sana katıyorum. Ama diğer markalarda üst seviye kulaklıklarda iddialı bu seviyede pek bi iddialari yok bence. Sonuçta herkesin o kulaklıklari alacak parasi yok. Hele Türkiyede azınlıktalar bile diyebiliriz. Ayrıca büyük iddialı markalarinda "marka bu kalitelidir" diye düşünenleri de avlamadığını bilemeyiz.

Dediğim gibi bütçe 100-200 arası falan olsa olabilir ama 350 TL'ye HS 50 gibi bir kulaklık varken neden Rampage alayım ki?

@mmk
@KillerTomato
Hadi 100-120 TL olsa bütçe anlarım, zorunluluktan alınır ama 350 TL'ye de Gamepower alınmaz ki.

Sen olayı çok yanlış anlamışsın birşey savunduğumuz yok.
Ayrıca paran varsa sana göre değildir.

Sen olayı çok yanlış anlamışsın birşey savunduğumuz yok.
Ayrıca paran varsa sana göre değildir.
Anlatamıyorum sanırım. Ya da anlamak istemiyorsunuz.
300 TL Rampage, Gamepower, James Donkey gibi markalara verilecek bir para değil. O paraya çok daha iyi ekipmanlar var. Ben gidip Çin malı uyduruk ekipman almasın millet diye uğraştıkça siz hala saçma sapan yorumlar yapıyorsunuz. Paran varsa derken? Klasik bahaneyi söylemeyin bana. "Corsair, Steelseries, Cooler Master vs. pahalı, Rampage fiyat/performans ürünü, ucuz. Parası olan iyilerden alsın..."

400 TL... Neresi fiyat performans bunun? Fiyat var da, performans göremiyorum ben nedense.

Anlatamıyorum sanırım. Ya da anlamak istemiyorsunuz.
300 TL Rampage, Gamepower, James Donkey gibi markalara verilecek bir para değil. O paraya çok daha iyi ekipmanlar var. Ben gidip Çin malı uyduruk ekipman almasın millet diye uğraştıkça siz hala saçma sapan yorumlar yapıyorsunuz. Paran varsa derken? Klasik bahaneyi söylemeyin bana. "Corsair, Steelseries, Cooler Master vs. pahalı, Rampage fiyat/performans ürünü, ucuz. Parası olan iyilerden alsın..."

400 TL... Neresi fiyat performans bunun? Fiyat var da, performans göremiyorum ben nedense.
Kardeşim zaten bu markaların 400 liralık modellerinden bahseden yok bizim bashettiklerimiz 300 ve altı. dediğin gibi o modele 400 lira verilmez. Ancak 300 lirayı gecmeyen saydığın markalardan bir ürün yok sanırsam.

Kardeşim zaten bu markaların 400 liralık modellerinden bahseden dediğim gibi o modele 400 lira deymez. 300 lirayı gecmeyen saydığın markalardan bir ürün gösterir misin?
304 TL ama olsun :D:

Mesajı da hemen düzenlemişsin XD

304 TL ama olsun :D:

Mesajı da hemen düzenlemişsin XD
5 para etmez bu kulaklıklar.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı