250-300TL Bandında Alınabilecek Klavyeler

Makaleler
9
Yer
Gaziantep
Daha fazla  
Biraz araştırmam sonucu bu dört modeli beğendim. Hangisi daha iyi olur?
• Steelseries Apex 150 RGB
• Cooler Master Masterkeys Lite RGB
• Razer Cynosa Chroma Membrane RGB (Her tuşa istediğin rengi atayabildiğin için en beğendiğim bu model oldu.)
• Logitech G213 Progidy RGB

Malzeme kalitesinden ve marka algısından çalıp da uygun fiyatlı mekanik klavyeleri eklemedim fakat mekanik klavye önerilerinize de açığım.

Sadece geceleri oynadığım için tuşları göremiyorum. O yüzden RGB istiyorum. Aynı klavyenin RGB'lisi mevcut mu?
Çok takip etmediğimden bilmiyorum. Eğer bu fiyata klavye alacaksanız alacağını klavye kesinlikle mekanik olsun. Gerekirse bütçeyi arttırın ama mekanik klavye alın.

250 TL'yi gözden çıkardıktan sonra plastik membran klavye almak kesinlikle parayı çöpe atmaktır. Attığınız klavyelerin RGB'si LED'i sizi yanıltmasın.

Çok takip etmediğimden bilmiyorum. Eğer bu fiyata klavye alacaksanız alacağını klavye kesinlikle mekanik olsun. Gerekirse bütçeyi arttırın ama mekanik klavye alın.

250 TL'yi gözden çıkardıktan sonra plastik membran klavye almak kesinlikle parayı çöpe atmaktır. Attığınız klavyelerin RGB'si LED'i sizi yanıltmasın.
Şu an kafama çok yattı fakat geceleri nasıl kullanacağım bilmiyorum. Şu anki klavyemi görmek için eğilip klavyeye bakmak zorunda kalıyorum. Gigabyte K85 var 347TL'ye ve RGB. Acaba bunun RGB modeli mi?

Eğer ki RGB diyorsanız Sharkoon Skiller SGK3 veya Trust Cada 890 alınabilir. Aynı şekilde uygunsa James Donkey 619'da alınabilir. Markaya güven yok ama fiyatına göre kullandığı anahtarlar gayet iyi.
Trust Cada 890 hoşuma gitti ancak Cherry Mx'ten dolayı Gigabyte K85'e bakıyorum. Bütçe ayarlayamazsam büyük ihtimalle bunu alacağım.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı