250-350 TL arası hoparlör önerisi

nef

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar arkadaşlar,
Dün bilgisayarıma aldığım Logitech Z130 kablolu Speaker'ı cızırtı sorunu yüzünden geri göndereceğim.

Sanırım fiyat düştükçe bu cızırtı sorunu kendiliğinden geliyor. Bu fiyat aralığında cızırtı sorunu olmayan, Assassin's Creed, Detroit Become Human tarzı oyunları oynarken ve film izlerken bir bilgisayar hoparlörüne ihtiyacım var.

Tavsiyeleriniz varsa alayım dedim çunku piyasada inceleme videosu dahi yok.

Merhabalar arkadaşlar,
Dün bilgisayarıma aldığım Logitech Z130 kablolu Speaker'ı cızırtı sorunu yüzünden geri göndereceğim.

Sanırım fiyat düştükçe bu cızırtı sorunu kendiliğinden geliyor. Bu fiyat aralığında cızırtı sorunu olmayan, Assassin's Creed, Detroit Become Human tarzı oyunları oynarken ve film izlerken bir bilgisayar hoparlörüne ihtiyacım var.

Tavsiyeleriniz varsa alayım dedim çunku piyasada inceleme videosu dahi yok.

Logitech Z150 1+1 Speaker Siyah Hoparlör 980-000814 Fiyatı ve Özellikleri - GittiGidiyor benim vardı bir ara

Yaklaşık 3 senedir Logitech Z211 kullanıyorum ve halen sapasağlam sana da öneririm. Ben zamanında 80TL'ye almıştım ama şimdi 250 liraya dayanmıştır. Bir de sana tavsiyem alacağın hoparlörün bufferinde mutlaka ses açma-kapama ayarı olsun yoksa geceleri kullanamazsın.

Cızırtı sesi sona alınca mı meydana geliyor yoksa her zaman mı? Eğer her zamansa ses kartınızda problem olabilir kulaklık ya da bulabiliyorsanız başka bir hoparlörle deneyin.

Telefondan, bilgisayardan, laptoptan geliyor. Genelde tiz seslerde oluyor piyano gibi. Yüksek seslerde de oluyor ama tizse alçaksa da oluyor.
JBL Go mu alsam ?

Yeterli gelecegini düşünüyorum ama kullanım süresi çok kısıtlı geldi. Taş çatlasa 5 saat dayanacak bir alet. Sürekli şarjda kullanımda da ömrü azalır diye düşünüyorum.
Sesi gayet iyi ama PC için yeterli midir bilmiyorum. Sizin beklentinize bağlı.

Bunu vatandan 240 TL'ye aldım. Çok memnun oldum, sesler yüksek ve net geliyor. Çok teşekkür ederim tavsiye için.. 😅

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı