250 bin TL araba önerisi

Overclock yapmıyorsunuz arkadaşlar yazılım dediğiniz masum birşey değil. Alınacaksa Megane 4, Corolla, Leon 1.2TSi veya Octavia alınmalı.

1.0 motor 4 kişi binse yokuşu çekmez araba. Bu motora da 266 bin verene şaşarım doğrusu.
Gülerken ters takla attım. 4 kişi binse yokuşta çekmezmiş. 🤣🤣🤣 Bisiklet değil bu.
Leon, Rahatlıkla çıkar yokuşları.
Basılacak bir araba da değil.
Yarışa mı katılacaksın? Leon 1.0eTSI 0-100 hızlanması 10.8 saniye yani normal kullanım için yeterli.
Hız istiyorsan sana Bugatti Chiron öneririm.

Gülerken ters takla attım. 4 kişi binse yokuşta çekmezmiş. 🤣🤣🤣 Bisiklet değil bu.
Leon, Rahatlıkla çıkar yokuşları.

Yarışa mı katılacaksın? Leon 1.0eTSI 0-100 hızlanması 10.8 saniye yani normal kullanım için yeterli.
Hız istiyorsan sana Bugatti Chiron öneririm.
Birader forumda boş boş yorum atmaktan vazgeçersen sevinirim. Herkese bir muhalefet olma peşindesin işine gücüne bak.

Birader forumda boş boş yorum atmaktan vazgeçersen sevinirim. Herkese bir muhalefet olma peşindesin işine gücüne bak.
Kardeş, ne oldu? Bu atarlanma kime? Hem diyorsun 1.0 Leon yokuşta çekmez, ben de diyorum bu bir araba yokuşta gayet iyi bir şekilde çıkar. Bu olayda kızacak ne var? İşim var seninle uğraşacak değilim.
Aracın motoru 1.0 diye çekmez denmez araç 110 beygir teknolojisi yeni bir motor.
Haklısın.

Son düzenleme:
Kardeş, ne oldu? Bu atarlanma kime? Hem diyorsun 1.0 leon yokuşta çekmez, ben de diyorum bu bir araba yokuşta gayet iyi bir şekilde çıkar. Bu olayda kızacak ne var? İşim var seninle uğraşacak değilim.

Haklısın.

Aynen hocam iş görür ama 1.5 litre tsi değil unutmamak lazım çekmez konusundada Full bagaj 4 kişi falan 1.5 atmosverik gibi davranır diyorlardı.
Yani çok doldurusak biraz çekmez gibi.

@asosipoero Çekişinde sorun olmaz. Motosiklete 10 kişi binip yokuşu rahatlıkla çıkanlar gördüm. Sonuçta 1.0 TSI motorda VAG'ın birçok arabasında kullanıyor. Golf,Leon ve daha birçok otomobilde kullanılmış bir motor. Yokuşta sıkıntı çekmezsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kardeş, ne oldu? Bu atarlanma kime? Hem diyorsun 1.0 leon yokuşta çekmez, ben de diyorum bu bir araba yokuşta gayet iyi bir şekilde çıkar. Bu olayda kızacak ne var? İşim var seninle uğraşacak değilim.

Yok Bugatti Chiron falan yazmanın manası ne arkadaşa. 250bin lira bir bütçe ile araba alacaksa basmak istemesi gayet hak verilebilir bir sebep. Çocuk çocuk yorum atıp konuları meşgul etme.

@asosipoero çekişinde sorun olmaz. Motosiklete 10 kişi binip yokuşu rahatlıkla çıkanlar gördüm. Sonuçta 1.0 tsı motorda Vag'ın birçok arabasında kullanıyor. Golf, leon ve daha birçok otomobilde kullanılmış bir motor. Yokuşta sıkıntı çekmezsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam ama araç 1330kg motosiklet daha hafiftir yani tabii bende içine binmedim octavidaki otopark.com sinan koçun dediği benim hatırladığım ama bu motor 1.0 hibrit olan daha ağırdır 1.5 atmosverik gibi gidiyor yorumunu yapmıştı.
Yok Bugatti Chiron falan yazmanın manası ne arkadaşa. 250bin lira bir bütçe ile araba alacaksa basmak istemesi gayet hak verilebilir bir sebep. Çocuk çocuk yorum atıp konuları meşgul etme.

Hocam maalesef artık 250bin TL Full bir 208 parası.

Gazlayıp ne yapacak? Onu merak ediyorum. Sanki son hız gazlamak iyi bir şey. Trafiği ve diğer kişileri riske atar. Ayrıca normal kullanan bir kişi için 0-100 (10.8 saniye) olması yeterli. Çok hız meraklısıysa gitsin gerçek bir hız arabası alsın ve trafiğe kapalı alanlarda gazlasın.
Apaçilerden bıktık(m).

Pardon 315bin TL 208 en Full versiyonu bile.

Dosya Ekleri

• Screenshot_20210728-214714.png
    Screenshot_20210728-214714.png
    174,1 KB · Görüntüleme: 25

Yeni konular

Geri
Yukarı